Na dobre i na złe
Ocena
serialu
9,6
Super
Ocen: 86155
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Odcinek 922. Wielki finał. Oto, co czeka nas w ostatnim odcinku

Gdy w 922., finałowym odcinku 25. sezonu "Na dobre i na złe" (emisja 22 maja o godz. 20.55 w TVP2), na leśnogórski SOR trafi ranny Kurczak (Rafał Iwaniuk), człowiek Milewskiego (Marcin Korcz), Blanka (Pola Gonciarz) zacznie drżeć o życie swego męża... W finale bezwiednie zaprowadzi do niego Sergiusza (Mateusz Kaczmarek), gangstera z Fuerteventury.

Zdradzamy, że Kurczak zostanie postrzelony w mafijnych porachunkach przez jednego z ludzi Sergiusza, którego Mario o mały włos nie zabił podczas podróży poślubnej na Fuerteventurze. Ranny bandyta dwukrotnie trafi na stół operacyjny. Będzie musiał mieć usuniętą nerkę.

"Na dobre i na złe": Odcinek 922. Gdzie ukrywa się Mario?

Do Leśnej Góry przyjedzie niesłysząca Patrycja (Samanta Zwolennik), druga połówka Kurczaka. Domyśli się, że coś niedobrego stało się jej ukochanemu, bo gdy ten dojeżdżał ranny do szpitala, "migali" przez telefon. 

Blanka zapyta Patrycję o Mario. Niestety, dziewczyna nie będzie wiedziała, gdzie ukrywa się Milewski.

Reklama

Coraz bardziej przerażona córka Wiktorii (Katarzyna Dąbrowska) nie będzie mogła dodzwonić się do Mario. Mariusz nie odpisze nawet na jej SMS-a. 

Tymczasem w szpitalu Milewska niespodziewanie spotka Sergiusza. Mafioso z Fuerteventury wręczy jej kwiaty i bransoletkę w podziękowaniu za uratowanie życia. Blanka okłamie go, że rozstała się z mężem. Po powrocie do domu nie zastanie w nim ani Maria, ani jego broni...

Kiedy Kurczak wybudzi się z narkozy, Blanka zapyta go, co się dzieje z Mario. Usłyszy, że Milewski zabronił mu mówić, gdzie przebywa. Świadkiem tej rozmowy będzie Patrycja, która później pokaże lekarce na mapie domek, który Kurczak odziedziczył po babci... Zasugeruje, że tam właśnie jest Mario. 

"Na dobre i na złe": Odcinek 922. Tak Sergiusz pozna miejsce pobytu Mario

Milewska z duszą na ramieniu pojedzie we wskazane na mapie miejsce. Nie zauważy jednak, że śledzi ją jakieś auto. Drzwi otworzy jej zaskoczony Mariusz. 

- Ale co ty... - westchnie gangster.

Blanka zamknie mężowi usta namiętnym pocałunkiem. 

- Tak się bałam - wyszepcze pani doktor. 

Nie odrywając się od siebie, Milewscy wejdą w głąb domu. Mario zamknie drzwi za żoną.

W ostatniej przed wakacjami scenie serialu pod chatkę bardzo wolno podjedzie samochód. W środku będzie Sergiusz z kierowcą. Ten pierwszy uśmiechnie się zadowolony, bo Blanka nieświadomie zaprowadziła go do Mario...

O tym, co wydarzy się dalej, widzowie dowiedzą się dopiero po wakacyjnej przerwie.

"Na dobre i na złe": Odcinek 922. Kiedy i gdzie obejrzeć?

Zdradzamy, że finałowy, 922. odcinek  "Na dobre i na złe", zostanie wyemitowany w środę 22 maja o godz. 20.55 w TVP2. 

Źródło: AIM
Dowiedz się więcej na temat: Na dobre i na złe
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy