Dziedzictwo Emanet
Ocena
serialu
9,2
Super
Ocen: 1627
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Dziedzictwo": Seher jest w niebezpieczeństwie. Kobieta przestanie chodzić?

Nowe odcinki serialu "Dziedzictwo" zaskoczą widzów niezwykłymi zwrotami akcji. Seher jest w niebezpieczeństwie, ponieważ po zastrzyku kobieta traci czucie w nogach. Czy Seher przestanie chodzić? Choć wspiera ją mąż, to jest przerażona sytuacją. Przedstawiamy streszczenia odcinków 243-248 serialu "Dziedzictwo". Losy ulubionych bohaterów będzie można oglądać przed świętami Wielkanocnymi. Kiedy i gdzie oglądać "Dziedzictwo"?

Turecki serial "Dziedzictwo" skupia się na losach bogatego biznesmena i kobiety, która wiedzie skromne, proste życie. Yaman, bo tak ma na imię mężczyzna, jak i Seher, główna bohaterka, mają pod opieką siostrzeńca Yusufa. Chłopiec w tragicznych okolicznościach stracił rodziców. Los chłopca połączył Yaman i Seher. Nie wszystkim jednak podoba się uczucie, które zrodziło się między bohaterami, dlatego Seher musi radzić sobie z wieloma atakami

"Dziedzictwo" streszczenie: odcinek 243

poprzednich odcinkach serialu "Dziedzictwo" widzowie byli między innymi świadkami, jak wściekła Ikbal w złości popycha Seher, która spada ze schodów. W 243. odcinku dowiadujemy się między innymi tego, że İkbal zyskuje pewność, że Ziya jej nie wyda i w końcu może odetchnąć z ulgą. Z kolei Yaman szykuje wspólny wyjazd, bo jest pewien, że Seher już wkrótce odzyska zdrowie. Tymczasem Seher wciąż próbuje odgadnąć, jaką niespodziankę szykuje dla niej mąż

Reklama

Streszczenie 243. odcinka "Dziedzictwa" to również skupienie na Zuhal, która bezskutecznie próbuje przeciągnąć Ajsze na swoją stronę. İbrahim zyskuje coraz większe uznanie cioci Sultan. Z kolei Frat nie może pojąć, dlaczego nagle psuje wszystko, czego się dotknie. Postanawia odkryć, co się naprawdę dzieje. Streszczenie "Dziedzictwa" przyniesie także prezentację domownikom nagrania z ukrytej kamery, przez co zdradzieckie działania İba wychodzą na jaw. Sultan postanawia wymierzyć mu karę. İkbal nie podoba się, że Seher tak szybko dochodzi do siebie i postanawia znaleźć sposób, żeby to zmienić.

"Dziedzictwo" streszczenie: odcinek 244

Co wydarzy się w 244. odcinku "Dziedzictwa"? W kolejnej odsłonie Neslihan, choć wciąż obrażona na Frata, przyjeżdża pomóc Sultan w domowych porządkach. Pod nieobecność Sultan, Neslihan i Frat przypadkiem zatrzaskują się w pokoju, co staje się pretekstem do kolejnej sprzeczki. Streszczenie "Dziedzictwa" opowiada na pytanie, co z İkbal, który proponuje Belgin pieniądze w zamian za podanie Seher leku, który sprawi, że przestanie chodzić.

Kiedy kobieta odmawia, İkbal oświadcza, że wie, iż w przeszłości Belgin zrobiła już coś takiego i grozi, że wyjawi jej tajemnicę. Początkowo Belgin zamierza wyznać wszystko Yamanowi, nie ma jednak odwagi. W 244. odcinku "Dziedzictwa" dowiemy się także, że w ramach kary Sultan przygotowuje dla İbrahima długą listę prac domowych. Natomiast na końcu Seher dowiaduje się, że niespodzianką Yamana jest wspólny wyjazd za granicę.

"Dziedzictwo" streszczenie: odcinek 245

W nowych odcinkach "Dziedzictwa" jesteśmy świadkami, jak dzięki rozmowie z Cengerem, Neslihan zaczyna rozumieć, że też jest winna i musi spotkać się z Fratem. Ten po rozmowie z Ibrahimem również chce zakończyć konflikt z przyjaciółką. Neslihan odwiedza Frata. Po szczerej rozmowie wybaczają sobie i postanawiają pielęgnować swoją przyjaźń. Ku zaskoczeniu Melahat, Zuhal zdobywa poparcie współosadzonych i teraz to ona zostaje liderką celi

Streszczenie 245. odcinka "Dziedzictwa" zapowiada również lęki przed lotem Seher, która ma koszmary. Yaman próbuje uspokoić ukochaną. Z kolei Ibrahim nie radzi sobie z obowiązkami domowymi i staje się tematem drwin Sultan i domowników. Postanawia udowodnić im, że potrafi prowadzić dom. Przed wyjazdem na lotnisko Belgin robi Seher ostatni zastrzyk. Dziewczyna traci władzę w nogach, czym jest przerażona. W 245. odcinku "Dziedzictwa" Ikbal płaci Belgin, by ta doprowadziła do całkowitego paraliżu Seher.

"Dziedzictwo" streszczenie: odcinek 246

Nowy odcinek "Dziedzictwa" skupia się między innymi na Zuhal, która wykorzystuje każdą okazję, żeby poniżyć Melahat. Dlatego też wąsata zaprzysięga zemstę. Ibrahim, choć bardzo się stara, kolejny raz udowadnia, że nie nadaje się na gosposię. W 246. odcinku "Dziedzictwa" dowiadujemy się również, że Seher jest przerażona swoim stanem.

Seher boi się, że nie będzie mogła chodzić. Natomiast Yaman otacza ją troską i opieką, nie pozwalając, żeby dziewczyna się załamała. 246. odcinek "Dziedzictwa" to także konfabulacje Bora. Mężczyzna w dalszym ciągu okłamuje Neslihan, twierdząc, że jest na służbowym wyjeździe we Francji. Kobieta wierzy w każde jego słowo.

"Dziedzictwo" streszczenie: odcinek 247

Nowy odcinek "Dziedzictwa" zaczyna się od tego, że Seher jest zrozpaczona informacją, że na zawsze może zostać sparaliżowana. Yaman próbuje podtrzymać ją na duchu. Ku niezadowoleniu İkbal, nawet ta sytuacja zbliża do siebie małżonków. Yaman bardzo angażuje się w opiekę nad Yusufem, pokazuje nawet swoje talenty kulinarne. 

Co wydarzy się w 247. odcinku serialu "Dziedzictwo"? Kirpi podpowiada İbrahimowi, żeby w pracach domowych skorzystał z pomocy specjalistów. Mężczyzna wynajął firmę sprzątającą i zamówił jedzenie z restauracji. Sultan jest zdumiona dokonaniami İbrahima. Jako nowa starsza celi Zuhal okropnie traktuje współwięźniarki. W 247. odcinku "Dziedzictwa" Melahat cierpliwie znosi upokorzenia i tylko czeka, aż kobiety się zbuntują.

Kiedy i gdzie oglądać serial "Dziedzictwo"?

Kiedy oglądać odc. 243-247 serialu "Dziedzictwo"? Pierwszy z odcinków tureckiej, obyczajowej produkcji, można obejrzeć w poniedziałek 25 marca. 243. odcinek "Dziedzictwa" rozpocznie się o godz. 16.05. Kolejne odcinku będą emitowane do piątku 29 marca. Początek każdego z nich to godz. 16.05. Gdzie oglądać serial "Dziedzictwo"? Te można obejrzeć na antenie TVP1.

Widzowie, którzy nie będą mogli zasiąść przed telewizorem podczas premiery, mogą śledzić powtórki "Dziedzictwa" w serwisie streamingowym TVP VOD lub na TVP1 o godz. 04.55 w dzień po premierze odcinka. Więcej newsów o serialach i gwiazdach, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Świat Seriali.

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy