Dziedzictwo Emanet

Ocena
serialu
9,3
Super
Ocen: 513
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Dziedzictwo" odc. 51: Czy odnaleziony mężczyzna to Ziya? Co z fortuną rodziny Kirimli?

"Dziedzictwo" to serial turecki, który cieszy się w Polsce coraz większą popularnością. Fabuła opowiada o relacjach bogatego mężczyzny i niezamożnej kobiety, którzy wspólnie opiekują się młodym chłopcem. W odcinku 51. Yaman przeżywa trudne chwile, odwiedzając kostnicę. Czy okaże się, że odnaleziony mężczyzna to Ziya? Sprawdź, jak potoczą się losy bohaterów.

"Dziedzictwo" - co to za serial?

"Dziedzictwo" to turecki serial, opowiadający o losach Yamana - bogatego biznesmena i Seher- ubogiej dziewczyny, którzy wspólnie dbają o wychowanie Yusufa. Jest to siostrzeniec kobiety, którym się zajmuje, ponieważ na łożu śmierci Kevser prosi Seher, aby zaopiekowała się jej synem. Dziewczyna przenosi się do rezydencji rodziny Kirimli.

Jednak Yaman od lat ma uraz do kobiet, wobec czego starać się wychowywać chłopca na bezwzględnego i silnego mężczyznę. Równocześnie Seher pragnie, aby chłopiec był dobrym człowiekiem, co wywołuje wiele konfliktów między nią a Yamanem. Co prawda, na początku nie wzbudzili oni w sobie wzajemnej sympatii, a nawet można powiedzieć, że się nienawidzili. Jednak z czasem rodzi się między nimi uczucie. Czy zakochają się w sobie i jak potoczą się ich losy?

Reklama

"Dziedzictwo" - streszczenie odc. 51

Yaman przeżywa trudne chwile w kostnicy, Seher jest z nim i również bardzo cierpi. Jednak okazuje się, że odnaleziony mężczyzna to nie Ziya. Równocześnie Ikbal jest wstrząśnięta i przerażona myśląc nadal o tym, że Ziya może nie żyć. Kobieta przejmuje się tym, głównie ze względu, że miał on być jej przepustką do fortuny rodziny Kirimli. Wobec tego odczuwa olbrzymią ulgę, gdy docierają do niej wieści, że to jednak nie on jest w kostnicy.

W tym czasie Begüm bezlitośnie wyżywa się na Kiraz. Sprawia to, że Ali dostrzega przygnębienie dziewczyny. Równocześnie Frat dzieli się z Osmanem swoimi wątpliwościami odnośnie do Begüm. A Yaman dalej poszukuje brata. W tym celu wybiera się do rodzinnego domu. Towarzyszy mu Seher. Podczas wizyty w tym miejscu odżywają bardzo mocne, tragiczne wspomnienia z przeszłości. Seher i Yaman odnajdują na miejscu niegroźnie rannego Ziyę i zabierają go do rezydencji.

"Dziedzictwo" odc. 51 - gdzie i kiedy oglądać?

Serial można oglądać na kanale TVP 1. Odcinek 51. zostanie wyemitowany już w piątek 16 czerwca o godzinie 16:05.

Serial wyświetlany jest od poniedziałku do piątku o stałej godzinie. Natomiast powtórki można obejrzeć na TVP 1 o godzinie 5:05. Wszystkie odcinki serialu są także dostępne w internecie. Można je obejrzeć na platformie streamingowej TVP VOD.

Czytaj również:

"Akacjowa 38" odc. 109-110. Czy Victorowi uda się uratować kawiarnię?

"Zakazany owoc": Chytry plan Sahiki. Kaya chce rozwodu z Ender!

Najpopularniejsze seriale na Netflixie. Co obecnie oglądają Polacy?

Zobacz także: 

swiatseriali.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dziedzictwo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama