Two and a Half Men

Dwóch i pół

Ocena
serialu
7,4
Dobry
Ocen: 125
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Kunis dementuje: Nie jesteśmy parą!

Hollywood aż huczy od plotek, że Mila Kunis, czyli Jackie Burkhardt z serialu "Różowe lata siedemdziesiąte" i Ashton Kutcher, czyli Walden Schmidt z "Dwóch i pół" są razem. Paparazzi ciągle łapią ich na intymnych gestach, ale aktorka wszystkiemu zaprzecza. W ostatnim wywiadzie jednoznacznie podkreśliła, że łączy ich jedynie przyjaźń.


Reklama

Kunis i Kutcher, który w zeszłym roku rozstał się z Demi Moore, znają się od wielu lat. Wystąpili razem w serialu "Różowe lata siedemdziesiąte" i od tamtej pory wielokrotnie spekulowano na temat ich zażyłości.

- Jestem singielką i nie jestem z nikim związana. Zgadza się, że z Ashtonem spędzamy dużo czasu ze sobą, ale jeśli zna się kogoś od 15 lat i ma się wspólnych przyjaciół, to chyba normalne, że się spotykamy? - powiedziała aktorka.

Jednocześnie przyznała, że ona i Kutcher są przyjaciółmi - Nie ma tu żadnych miłosnych podtekstów czy romantycznych historii. Chciałabym, żeby ten temat nie był już więcej poruszany - zaznaczyła.

Przy okazji ucięła także spekulacje na temat jej rzekomego romansu z Justinem Timberlakiem. - Czasami otwieram gazetę i nie mogę się nadziwić. Nie wiem, kto wymyśla wszystkie te bzdury. Justin jest jednym z moich najlepszych przyjaciół, ale to jeszcze nie znaczy, że tworzymy parę - podkreśliła.

Pomimo zaprzeczeń na temat romanu, Mila Kunis wyznała jednak, że chciałaby jak najszybciej zostać mamą! Czy Ashton jest więc dobrym kandydatem na ojca?

Reklama

Reklama

Reklama