Reklama

Druga szansa

Ocena
serialu
8,2
Bardzo dobry
Ocen: 3991
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Druga szansa": Wyznanie miłości i wyjazd do Włoch

Maciej (Bartosz Opania) w błyskawicznym tempie kompletnie straci głowę dla swojej wspólniczki Lidki (Maja Ostaszewska). Nieoczekiwanie wyzna jej miłość, a ponadto zaproponuje wyjazd do słonecznej Italii.

Ujawniamy, że w 5. odcinku trzeciego sezonu "Drugiej szansy" (emisja w poniedziałek 13 marca o godz. 21.30 w TVN) Maciej i Lidka w uściskach wpadną do mieszkania restauratora. Nie będą w stanie opanować swojej namiętności i czułości. Ogarnie ich istne miłosne wariactwo. Lidka na chwilę oderwie się od Maćka, jakby zawstydzona z powodu tych uniesień.

Reklama

- Co ja wyprawiam? - powie jej mina.

Lecz gdy Maciek znów przygarnie ją do siebie, Lidka z przyjemnością ponownie podda się namiętności. A po wspólnie spędzonej nocy restauratorowi wyrwie się, że ją kocha.

- Ja... nie wiem... chyba nie mogę na razie odwzajemnić się taką deklaracją... Przepraszam - odpowie zakłopotana i spłoszona Lidka.

- To ja przepraszam... - stwierdzi Maciej. - Może się pośpieszyłem. Mamy czas.

W tym samym odcinku zaproponuje Lidce wyjazd na trzy miesiące do Włoch, na staż u wybitnego szefa kuchni włoskiej. On zostanie tu, w Polsce. Pojedzie do Włoch tylko wtedy, jeśli Lidka wyraźnie sobie tego zażyczy. Rakowa będzie ujęta kuszącą propozycją, ale powie, że nie wyobraża sobie, że mogłaby na tak długo zostawić swoje dzieci.

- Przecież mogą jechać z tobą! - zaproponuje Maciej.

Lidka, wciąż pełna wątpliwości, przedstawi propozycję dzieciom. A te będą zachwycone. Rakowa zacznie więc przygotowywać się do wyjazdu.

Na lotnisko siostrę wraz z dziećmi odprowadzi Monika (Małgorzata Kożuchowska). Gdy Borecka wróci do siebie, zastanie puste mieszkanie. Okaże się, że Marcin (Bartłomiej Świderski) się wyprowadził. Zadzwoni komórka, Monika pomyśli, że to Kryński. Ale to będzie jakiś obcy facet z wulgarną erotyczną propozycją. Monika przeżyje szok...

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje