Druga szansa

Ocena
serialu
8,2
Bardzo dobry
Ocen: 4013
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Agnieszka Włodarczyk rezygnuje z aktorstwa? Ma inne plany

Była nadzieją polskiego kina. Zdobywała coraz to nowsze role serialowe. W 2018 roku słuch po niej zaginął. Agnieszka Włodarczyk od kilku lat obecna jest głównie w Internecie. Aktorka niedawno powitała na świecie swoje pierwsze dziecko.

Od aktorki do influencerki

Aktorka, której popularność przyniosły role w filmie "Sara" oraz "serialu 13 posterunek", nie chce spieszyć się z powrotem na scenę po urlopie macierzyńskim. Przeciwnie, wyznała, że planuje dłuższą przerwę od kariery aktorskiej. Spodobało jej się bowiem bycie influencerką.

Trzeba zaznaczyć, że we wspomnianym filmie i serialu Włodarczyk wystąpiła jeszcze w ubiegłym wieku. Później sporadycznie grywała w serialach i w teatrze. Spróbowała też swoich sił jako wokalistka. W 2007 roku, zachęcona sukcesem w pierwszej edycji programu "Jak oni śpiewają", Włodarczyk wydała płytę "Nie dla oka..." oraz krążek z kolędami.

Reklama

Sporą aktywność przejawia za to na Instagramie, zwłaszcza od czasu, gdy znalazła nową miłość, utytułowanego triathlonistę - Roberta Karasia. W ubiegłym roku oboje skupili się na podróżowaniu, a ona relacjonowała te egzotyczne wojaże w mediach społecznościowych. 

Co sie dzieje z Agnieszką Włodarczyk?
 

Powrót na szczyt przez ciążę?

Gdy okazało się, że zostaną rodzicami, internetowa sława Agnieszki Włodarczyk jeszcze wzrosła. Obecnie jej profil na Instagramie obserwuje ponad ćwierć miliona internautów. Celebrytka, która w lipcu tego roku urodziła syna Milana, skrzętnie tę popularność wykorzystuje, promując przeróżne produkty i usługi skierowane do kobiet.

W swoim najnowszym poście Agnieszka Włodarczyk przyznała otwarcie, że takie życie bardzo jej odpowiada. "Zostałam infuencerką, czy się to komuś podoba, czy nie" - stwierdziła na zakończenie wywodu, w którym niby to zastanawia się, kiedy wróci do "normalnej pracy", ale od razu zaznacza, że w ogóle sobie tego nie wyobraża. 

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś zostali rodzicami w lipcu tego roku. Ich synek ma na imię Milan.

PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama