Dr Quinn Dr Quinn: Medicine Woman

Ocena
serialu
8,9
Bardzo dobry
Ocen: 363
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Dr Quinn": Dlaczego Coleen musiała odejść?

"Dr Quinn" w latach 90. oglądali niemal wszyscy. Niewielu jednak wie, co stało się z córką głównej bohaterki, serialową Coleen Cooper (Erika Flores). Dlaczego musiała odejść z serialu i została zastąpiona przez inną bohaterkę? Sprawdźcie!

Dr Michaela Quinn (Jane Seymour), wytworna lekarka z dużego miasta, opuszcza swój dom w Bostonie i wyjeżdża zmierzyć się z prawdziwym życiem w Colorado Springs. Na miejscu spotyka się z wrogością mieszkańców, którzy są nieufni w stosunku do lekarza-kobiety.

Sytuacja dr Mike komplikuje się jeszcze bardziej, kiedy poznaje trapera Sully’ego (Joe Lando) i przyjmuje na siebie odpowiedzialność opieki nad trójką osieroconych dzieci Matthew (Chad Allen), Colleen (Erika Flores) i Brianem (Shawn Toovey).

Tak pokrótce przedstawia się fabuła kultowej już "Dr Queen". Pamiętacie, że w serialu jedna z postaci została zastąpiona inną aktorką? Chodzi o Collen graną przez Erikę Flores. Dlaczego? Wiemy, co się wydarzyło naprawdę... 

Reklama


Erika Flores urodziła się 2 listopada 1979 r. Rola w "Dr Quinn" nie była jej debiutem, zaczynała 3 lata wcześniej w filmie "Kalejdoskop".

Później zagrała kilka epizodów m. in. w "Star Treku: Następnym pokoleniu" czy "Kroku za krokiem".

Jednak to dzięki roli Coleen poznał ją cały świat.

Erica Flores była ulubienicą widzów. Kiedy nagle odeszła z serialu i została zastąpiona przez inną aktorkę, wielu fanów było oburzonych.

Podobno powodem rezygnacji było ultimatum jej ojca - albo serial, albo studia i pomoc z jego strony... 

Mówi się też, że Erica musiała zrezygnować, bo twórcy serialu uznali, że... zbyt szybko dorosła, a jej kobiece kształty sprawiają, że wygląda nader seksownie jak na nastolatkę!

Aktorka nie zniknęła jednak z show-biznesu. Później mogliśmy oglądać ją w kilkunastu produkcjach, serialach "CSI: Kryminalne zagadki Miami" i "Dr House" oraz filmie "Quake".

Ostatni raz mogliśmy oglądać ją na ekranie w 2009 roku. Później Erika postanowiła zająć się wychowywaniem swoich pociech.

W tym roku Flores skończy 40 lat. Prywatnie jest żoną Barta Bursona (od 2006 r.). Mają dwoje dzieci.swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy