Reklama

Dr Quinn: Medicine Woman

Dr Quinn

Ocena
serialu
9
Bardzo dobry
Ocen: 291
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Dr Quinn": Co się stało z Eriką Flores?

​Serial "Dr Quinn" przez sześć sezonów wzbudzał ogromne emocje. Widzowie na całym świecie śledzili losy dr Michaela Quinn i jej serialowej rodziny, w tym młodziutkiej Coleen Cooper. Wielu z nich nie kryło swojego oburzenia, gdy wcielająca się w nią aktorka nagle zniknęła z obsady. Co się stało z aktorką Eriką Flores?

Pierwszy odcinek serialu trafił na antenę z początkiem 1993 roku. Popularność serialu zaskoczyła nawet producentów. Początkowo miał być to film. Skończyło się na sześciu sezonach i dwóch filmach telewizyjnych.

Reklama

Obsada serialu z dnia na dzień zyskała międzynarodową rozpoznawalność. Jednak dla niektórych z nich cena popularności była zbyt wysoka.

Erika Flores urodziła się 2 listopada 1979 roku. 40-letnia dziś aktorka, miała zaledwie 14 lat, gdy trafiła na plan "Dr Quinn". Nie była to jej pierwsza przygoda z aktorstwem.

Młodociana aktorka miała za sobą już występy w kilku serialach. Zadebiutowała w 1990 roku niewielką rolą w filmie telewizyjnym "Kalejdoskop". Pojawiła się również produkcji "Dear John". W 1991 roku zagrała epizod w serialu "Star Trek: Następne pokolenie".

W kultowym serialu wcieliła się w nastoletnią Collenn Cooper. Wraz ze swoimi braćmi, Matthew i Brianem, została przygarnięta przez dr Quinn po śmierci ich matki. Dla Flores mogła być to rola przełomowa. 

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje