Dr Quinn Dr Quinn: Medicine Woman

Ocena
serialu
8,9
Bardzo dobry
Ocen: 363
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Dr Quinn": Co się stało z Eriką Flores?

​Serial "Dr Quinn" przez sześć sezonów wzbudzał ogromne emocje. Widzowie na całym świecie śledzili losy dr Michaela Quinn i jej serialowej rodziny, w tym młodziutkiej Coleen Cooper. Wielu z nich nie kryło swojego oburzenia, gdy wcielająca się w nią aktorka nagle zniknęła z obsady. Co się stało z aktorką Eriką Flores?

Pierwszy odcinek serialu trafił na antenę z początkiem 1993 roku. Popularność serialu zaskoczyła nawet producentów. Początkowo miał być to film. Skończyło się na sześciu sezonach i dwóch filmach telewizyjnych.

Obsada serialu z dnia na dzień zyskała międzynarodową rozpoznawalność. Jednak dla niektórych z nich cena popularności była zbyt wysoka.

Erika Flores urodziła się 2 listopada 1979 roku. 40-letnia dziś aktorka, miała zaledwie 14 lat, gdy trafiła na plan "Dr Quinn". Nie była to jej pierwsza przygoda z aktorstwem.

Młodociana aktorka miała za sobą już występy w kilku serialach. Zadebiutowała w 1990 roku niewielką rolą w filmie telewizyjnym "Kalejdoskop". Pojawiła się również produkcji "Dear John". W 1991 roku zagrała epizod w serialu "Star Trek: Następne pokolenie".

Reklama

W kultowym serialu wcieliła się w nastoletnią Collenn Cooper. Wraz ze swoimi braćmi, Matthew i Brianem, została przygarnięta przez dr Quinn po śmierci ich matki. Dla Flores mogła być to rola przełomowa. 

Widzowie od razu pokochali naturalną i sympatyczną dziewczynę. Mało kto pamięta, że w serialu zagrała również jej siostra - Melissa Flores. Siostry zagrały wspólnie w kilku odcinkach.  

Erika Flores niespodziewanie zniknęła z obsady "Dr Quinn". Miłośnicy serialu byli zaskoczeni, gdy w połowie trzeciego sezonu zastąpiła ją Jessica Bowman. Wielu fanów było wręcz oburzonych. 

Przyczyny jej odejścia z serialu obrosły już legendą. Jednym z powodów miało być ultimatum, które postawił Flores jej ojciec. 

Mężczyzna postawił przed nią wybór - albo idzie na studia z jego pomocą, albo kontynuuje aktorstwo, ale już bez niego...

Krążyły też, że Erica musiała zrezygnować, bo twórcy serialu uznali, że... zbyt szybko dorosła, a jej kobiece kształty sprawiają, że wygląda nader seksownie jak na nastolatkę!

Flores zakończyła przygodę z "Dr Quinn", ale nie porzuciła całkowicie aktorstwa. Chociaż nigdzie nie zagrała już główniej roli, to zagrała w kilku popularnych produkcjach m.in. w serialach "CSI: Kryminalne zagadki Miami" i "Dr House" oraz filmie "Quake".

Ostatni raz na ekranie pojawiła się w 2009 roku w piątej serii "Dr Housa". Później Erika Flores skupiła się na rodzinie i wychowywaniu dzieci. Aktorka w 2006 roku poślubiła Barta Bursona. Para doczekała się dwójki pociech.  

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy