Dr Quinn Dr Quinn: Medicine Woman

Ocena
serialu
8,9
Bardzo dobry
Ocen: 363
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Doktor Quinn" za kilka miesięcy skończy 70 lat

Doktor Quinn był jednym z największych serialowych hitów lat 90. Główna bohaterka produkcji Jane Seymour niedługo skończy 70 lat. Aktorka wciąż zachwyca urodą i świetną formą. Gwiazda postanowiła zdradzić swój sekret na wieczną młodość.

"Doktor Quinn" to jeden z najpopularniejszych seriali lat 90., który w niedzielne popołudnia gromadził przed telewizorami tłumy widzów. Opowiadał o losach pięknej lekarki, która zdecydowała się otworzyć swój gabinet na Dzikim Zachodzie. Całość produkcji była utrzymana w konwencji westernu. W główną rolę wcieliła się piękna Jane Seymour. 

Serial dla wielu aktorów biorących w nim udział okazał się przepustką do wielkiej kariery. Choć od premierowego odcinka minęło już 27 lat, to dla Jane czas się zatrzymał. Niemal trzy dekady od pierwszego klapsa na planie "Doktor Quinn" odtwórczyni tytułowej roli nadal prezentuje się zjawiskowo. 

Reklama

Amerykańska gwiazda nadal jest aktywna zawodowo i udziela się także w mediach społecznościowych. Na jej Instagramie możemy zobaczyć fotografie, na których chętnie pozuje w kostiumach kąpielowych i obcisłych ubraniach.

Dla wielu kobiet Jane Seymour jest inspiracją i dowodem na to, że nawet w wieku 69 lat można świetnie wyglądać. Co więcej, aktorka stwierdziła, że o swoją urodę dba w naturalny sposób i nie korzysta z usług medycyny estetycznej. Przyznała, że sekretem jej świetnej formy są regularne treningi i zdrowe odżywianie, aktorka od 30 lat ćwiczy pilates.

Autor: Konrad Lubaszewski

RMF

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy