Reklama

Dr Quinn: Medicine Woman

Dr Quinn

Ocena
serialu
8,9
Bardzo dobry
Ocen: 332
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"Doktor Quinn": Jak zmienił się przystojny Sully?

26 lat temu miliony widzów zasiadało przed telewizorami, by z zapartym tchem oglądać przygody "Dr Quinn". Tytułowa pani doktor i przystojny Sully byli ulubioną parą widzów na całym świecie. Jak dzisiaj wygląda Joe Lando?

Ulice niemal pustoszały podczas emisji serialu. Patrząc na Jane Seymour trudno uwierzyć, że minęło już ponad ćwierć wieku od pierwszych odcinków serialu. Piękna aktorka prawie w ogóle się nie zmienia. Jednak czas nie dla wszystkich jest tak łaskawy. Joe Lando zmienił się niemal nie do poznania.

Reklama

Lando urodził się w 1961 roku. Pierwszy raz na ekranie pojawił się w wieku 15 lat w filmie "Star Trek IV: Powrót na Ziemię". 

Powoli zaczął wspinaczkę na szczyt. Zagrał m.in. w serialu fantasy "Piękna i bestia" i kinowej komedii kryminalnej "Kocham cię na zabój". 

Wystąpił również w dwóch popularnych operach mydlanych. Rozpoznawalność przyniosła mu dopiero rola przyjaciela i późniejszego partnera doktor Quinn.

Aktor był 10 lat młodszy od swojej ekranowej partnerki. Różnica wieku jednak im nie przeszkadzała. Seymour zrobiła na 32-latku ogromna wrażenie. Tak wielkie, że aktorów połączyło krótkotrwałe uczucie.  Niestety, dla aktorki był to jedynie chwilowy romans. Rzuciła Lando dla poznanego na planie filmu "Sunstroke" reżysera Jamesa Keacha. 

Młody aktor musiał poradzić sobie z odrzuceniem. Wyleczył złamane serce, a ich przelotne uczucie zamieniło się w przyjaźń. Do tej pory chętnie spędzają razem czas. Na swoim Instagramie aktorka często publikuje zdjęcia z serialowym ukochanym. Od 1997 roku Joe Lando jest mężem Kirsten Barlow. Wychowują czworo wspólnych dzieci.


swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje