House M.D.

Dr House

Ocena
serialu
8,2
Bardzo dobry
Ocen: 1185
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Hugh Laurie: Dr House jest dziś nie do poznania? Zapuścił bujną brodę!

Choć Hugh Laurie w swoim dorobku ma dziesiątki ról filmowych, serialowych i teatralnych, widzom na całym świecie już zawsze będzie się kojarzył z doktorem Housem z serialu stacji FOX. Rola w hitowej produkcji przyniosła aktorowi nie tylko ogromną popularność, ale i sympatię fanów. Ostatnio został sfotografowany w trakcie spaceru z psem w Londynie. Dziś trudno go rozpoznać!

Za sprawą mistrzowskiej roli w serialu "Dr House" aktor stał się rozpoznawalny na całym świecie. Dzięki tej kreacji w roku 2006 i 2007 Laurie otrzymał Złote Globy w kategorii najlepszy aktor w serialu dramatycznym. W styczniu roku 2007 został z kolei wyróżniony tytułem oficera Orderu Imperium Brytyjskiego (OBE) za zasługi dla kultury.

Od pierwszego odcinka serialu minęło już jednak 18 lat, od tego czasu Hugh Laurie mocno się zmienił i zapuścił bujną brodę. 

Reklama

Dr House: Najważniejsza rola w karierze?

Przełom w karierze brytyjskiego aktora nastąpił w 2004 roku. Wówczas zaczął grać tytułową rolę w serialu produkowanym przez amerykańską sieć Fox "Dr House". Popularność, którą wówczas zdobył, była wręcz niewyobrażalna. Wszyscy pacjenci chcieli trafić pod skrzydła równie wybitnego specjalisty, co serialowy Gregory House. Choć wybitny doktor nigdy nie był miły dla swoich pacjentów, zawsze podejrzewał ich o zatajanie prawdy, knuł, wielokrotnie podpadał swoim współpracownikom, zawsze stawiał trafne diagnozy! Nieprzystępny diagnosta szybko zyskał sympatię widzów na całym świecie, a Hugh Laurie, który na planie serialu spędził blisko 8 lat, wciąż odcina kupony ze swojej życiowej roli.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Dr House

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy