Dr House House M.D.
Ocena
serialu
8,2
Bardzo dobry
Ocen: 1200
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

House zrezygnuje z kariery?

Odtwórca roli filmowego "Dr House", Hugh Laurie, w rozmowie z dziennikarzem magazynu "Daily Record" stwierdził, że jest gotów definitywnie zrezygnować z kariery telewizyjnej. Aktor chce się teraz w pełni skoncentrować na pisaniu i produkcji filmowej.

Jego telewizyjna emerytura, jak twierdzi, ma nastąpić wówczas, gdy zostanie wyemitowany ostatni odcinek "Dr House'a". Obecnie możemy oglądać już ósmą serię serialu, który przez lata absolutnie podbił serca widzów na całym świecie. Natomiast sam Laurie właśnie dzięki niemu stał się niekwestionowaną gwiazdą i, co istotne, bardzo bogatą. Bo aktor jest na samym szczycie w rankingu na najlepiej zarabiające gwiazdy telewizyjne w USA - dostaje 156 tys. funtów brytyjskich za jeden odcinek "Dr House'a".

Laurie jest zdecydowany, by zakończyć swą karierę na małym ekranie. Jak stwierdził w rozmowie z dziennikarzem "Daily Record", choć wie, że miał niesamowitego farta mając możliwość zagrania ekscentrycznego doktora House'a, to teraz chciałby stanąć po drugiej stronie kamery.

Reklama

"No cóż, oczywiście bardzo się cieszę, że mogłem brać udział w takim ciekawym przedsięwzięciu i jednocześnie zdaję sobie z tego sprawę, że w Stanach byłem raczej rozpieszczany, ale jednak chciałbym spróbować czegoś nowego" - stwierdził Laurie w rozmowie z dziennikarzem "Daily Record".

"Jest jeszcze przecież bardzo wiele rzeczy, które mnie totalnie fascynują, jak choćby pisanie, produkcja, czy reżyseria i praca w każdej z tych profesji mogłaby być dla mnie bardzo ciekawa" - dodał gwiazdor

swiatseriali/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Dr House | seriale | Hugh Laurie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy