Dr House House M.D.
Ocena
serialu
8,2
Bardzo dobry
Ocen: 1200
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"Dr House": Olivia Wilde i Harry Styles nie ukrywają swojej miłości

Harry Styles jest jednym z najpopularniejszych muzyków młodego pokolenia. Odkąd wkroczył do show-biznesu plotkarskie media łączyły go z wieloma gwiazdami. Na początku roku siec obiegły zdjęcia z wesela, na którym towarzyszyła mu o prawie 10 lat starsza aktorka, Olivia Wilde. Wiele wskazuje na to, że ich związek rozkwita.

Romans na planie filmowym

Były wokalista boys bandu One Direction oraz hollywoodzka aktorka poznali się na planie psychologicznego thrillera "Don’t orry darling". Olivia Wilde nie tylko gra w tym filmie, ale także go reżyseruje i obsadziła Stylesa w jednej z głównych ról. Na planie produkcji poczuli do siebie coś więcej. W sekretnych spotkaniach pomagał im James Corden.

Prezenter i komik udostępniał zakochanym swoją posiadłość, dzięki czemu mogli dłużej utrzymać swój dopiero rodzący się związek w tajemnicy. W zachowaniu dyskrecji pomogło im też to, że ekipa filmowa z powodu obostrzeń związanych z pandemią, była ograniczona do absolutnego minimum.

Reklama

Olivia Wilde i Harry Styles długo ukrywali swój związek 

Wspólne wesele

Para zaczęła pokazywać się razem na początku roku. Aktorka towarzyszyła ukochanemu na ślubie menadżera Stylesa, Jeffreya Azoffa, na ranczu w Montecito w Kalifornii. Podobno piosenkarz przedstawiał ją wszystkim jako swoją dziewczynę. Zakochani nie komentują publicznie swojego związku. Wilde w jednym z wywiadów wspomniała o Harrym jedynie w kontekście wspólnej pracy. 

Harry Styles związany był wcześniej  m.in. z Taylor Swift, Emmą Ostilly czy o 16 lat starszą Nicole Scherzinger. W jednym z wywiadów przyznał, że "lubi spotykać się ze starszymi dziewczynami, o ile są młodsze od jego mamy". Starsza o 9 lat Olivia Wilde w ubiegłym roku rozstała się z długoletnim partnerem aktorem Jasonem Sudeikisem, z którym wychowuje córkę i syna. 

Harry i Olivia zostali niedawno przyłapani podczas spaceru ulicami Los Angeles. Zakochani nie mogli oderwać od siebie wzroku oraz rąk. 

Harry Styles i Olivia Wilde - związek na poważnie

ZOBACZ TEŻ: Emilia Komarnicka intymnie z mężem. Czuły kadr opublikowała w sieci: "Tym jest dla mnie małżeństwo" swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy