Dr House House M.D.

Ocena
serialu
8,2
Bardzo dobry
Ocen: 1189
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Dr House": Olivia Wilde jest bardzo szczęśliwa z Harrym Stylesem

Tej parze nikt nie dawał szans. Dlatego tylko wybrane osoby wiedziały o tym, że 27-letni piosenkarz spędza coraz więcej czasu w towarzystwie 36-letniej aktorki, a od teraz także i reżyserki. Gdy jednak wieść o romansie dotarła do mediów, randkowanie w ukryciu przestało być możliwe. "Ten związek staje się coraz bardziej poważny" - donosi źródło, na które powołuje się serwis People.

Dzieląca parę różnica wieku, na tle innych związków w Hollywood nie jest może największa, niemniej to właśnie ona jest najczęściej komentowaną kwestią w przypadku tego związku.

Mimo to para wydaje się szczęśliwa. A z pewnością jest to prawda w odniesieniu do Olivii Wilde, która przy boku młodego brytyjskiego wokalisty wyraźnie rozkwitła. Jak informują amerykańskie media, para spędza ze sobą coraz więcej czasu i związek zaczyna stawać się coraz bardziej poważnym.

Mimo przeszkód wynikających z trwającej pandemii równie dobrze dzieje się na planie reżyserowanego przez Olivię Wilde filmu, w którym gra rzecz jasna jej wybranek.

Reklama

Czy "Don't Worry Darling" okaże się sukcesem trudno wyrokować, ale sukcesem wydaje się relacja, jaką zbudowana została między wokalistą a reżyserującą film aktorką. Źródła, na które powołuje się serwis "People", twierdzą bowiem, że obydwoje na planie zachowują się w pełni profesjonalnie.

PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy