Dowody zbrodni Cold Case
Ocena
serialu
7
Niezły
Ocen: 216
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Kultowy serial kryminalny powraca! Trwają prace nad reaktywacją

Wspaniałe wieści dla fanów serialu "Dowody zbrodni"! Kultowy kryminał sprzed lat powróci w nowej wersji. Trwają prace nad rebootem, którego fabuła ma zostać osadzona 15 lat po wydarzeniach z oryginału.

"Dowody zbrodni": Kultowy serial kryminalny

Kultowy serial "Dowody zbrodni" to połączenie kryminalnych intryg z psychologicznymi niuansami. Ambitną detektywkę, posiadającą niezwykły instynkt, nie interesują zwykłe przestępstwa, ale zbrodnie, w sprawie których śledztwa umorzono przed laty z powodu braku dowodów. Serial został ciepło przyjęty przez telewidzów na całym świecie i spotkał się  z uznaniem ze strony krytyków. 

W rolach głównych wystąpili: Kathryn Morris, Danny Pino, John Finn, Thom Barry oraz Jeremy Ratchford. "Dowody zbrodni" zadebiutowały w 2003 roku, powstało siedem sezonów. W Polsce widzowie mogli oglądać serial na TVN-ie. Obecnie jest dostępny na platformie Prime Video.

Reklama

"Dowody zbrodni" powracają! Co wiemy o reboocie?

Powstaje nowa wersja serialu "Dowody zbrodni" - donosi Deadline. Akcja ma zostać osadzona na południowym zachodzie Stanów Zjednoczonych, 15 lat po wydarzeniach z oryginału. Mają pojawić się zupełnie nowi bohaterowie, lecz nie wyklucza się występów starej obsady.

W projekt jest zaangażowana twórczyni oryginalnych "Dowodów zbrodni". Meredith Stiehm ma napisać scenariusz do pierwszego odcinka. Objęła również stanowisko producentki kreatywnej u boku Jerry'ego Bruckheimera.

Deadline informuje, że ponoć trwają rozmowy z Dannym Pino, który w oryginalne wcielał się w postać Scotty'ego Valensa. Na ten moment nie wiadomo, kto jeszcze ma zagrać w reboocie.

Czytaj więcej: Kolejny popularny serial powraca po latach. Gwiazdy oryginału w obsadzie

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Dowody zbrodni
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy