Melrose Place
Ocena
serialu
5,3
Przeciętny
Ocen: 44
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Kolejny popularny serial powraca po latach. Gwiazdy oryginału w obsadzie

Jak podaje serwis "Deadline", CBS Studios szykuje reboot serialu "Melrose Place". Przed kamerą znów pojawią się Heather Locklear, Laura Leighton i Daphne Zuniga, czyli gwiazdy oryginału.

Scenariusz napisała Lauren Gussis, twórczyni "Insatiable" dla Netfliksa. Fabuła nowej produkcji rozpocznie się lata po zakończeniu oryginalnego "Melrose Place". Bohaterowie spotkają się ponownie, gdy zjawią się na pogrzebie bliskiej osoby. Wkrótce dawne miłości i konflikty powrócą.

"Melrose Place": O czym opowiadał serial?

"Melrose Place" był spin-offem "Beverly Hills 90210". Jego producentem był Aaron Spelling. Serial skupiał się na grupie młodych ludzi, która zamieszkuje pod jednym dachem w Zachodnim Hollywood w Kalifornii. Bohaterowie razem wchodzą w dorosłe życie, przeżywają sukcesy i zawody, także te miłosne. 

Reklama

Serial był nadawany w latach 1992-1999. Powstało jego siedem sezonów, na które składało się 226 odcinków. "Melrose Place" doczekało się pięciu nominacji do Złotego Globu. Cztery przypadły Locklear, a jedna Leighton

Nie jest to pierwsza próba przywrócenia popularnego formatu. W 2009 roku powstał reboot z zupełnie nową obsadą. Dawne gwiazdy pojawiały się w epizodach. Reboot nie powtórzył jednak sukcesu pierwowzoru i został skasowany po zaledwie jednym sezonie.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Melrose Place
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy