Reklama

"Squid Game": Gwiazda serialu wystąpi w remake'u "Domu z papieru"

Netflix postanowił rozszerzyć uniwersum "Domu z papieru". Powstanie nie tylko hiszpański spin-off skupiony na postaci Berlina. Jak się dowiedzieliśmy, streamingowy gigant stworzy także południowokoreański remake hitu. W roli Berlina wystąpi w nim Hae-soo Park, znany widzom z serialu "Squid Game".

"Dom z papieru": Rozszerzanie uniwersum

Fani "Domu z papieru" nie mogą narzekać na brak atrakcji. Już w piątek 3 grudnia na platformie streamingowej Netflix zadebiutuje finałowa odsłona oryginalnego serialu. Zgodnie z oczekiwaniami, nie zakończy ona definitywnie przygody z "Domem z papieru". Można przypuszczać, że hiszpański spin-off i południowokoreański remake to tylko początek podobnych produkcji.

"Przez pięć ostatnich lat fani z całego świata udowadniali swoją miłość do tego serialu. Mam nadzieję, że koreańska wersja też zyska ich miłość i wsparcie. Dla mnie to zaszczyt móc uczestniczyć w tak wspaniałym projekcie i wcielić się w tak wspaniałą postać, jaką jest Berlin. Jestem przekonany, że reszta koreańskiej obsady czuje to samo co ja" - ogłosił Hae-soo Park w specjalnym nagraniu zarejestrowanym z tej okazji. Nazwisk innych aktorów z obsady serialu na razie nie ujawniono.

Reklama

Hae-soo Park gwiazdą południowokoreańskiego "Domu z papieru"

Na wspomnianym nagraniu Hae-soo Park trzyma w dłoni charakterystyczną maskę znaną z serialu. Otrzymał ją od Pedro Alonso, który w oryginalnym serialu gra postać Berlina. "Jako aktor i fan serii, chcę podziękować obsadzie i ekipie 'Domu z papieru' za wspaniały serial, jaki stworzyli. Mamy nadzieję podzielić się z wami jego koreańską wersją już w 2022 roku" - dodał południowokoreański aktor.

"Dom z papieru" był do czasu premiery "Squid Game" najchętniej oglądanym nieanglojęzycznym serialem Netfliksa. Według danych tej platformy obejrzano go w 180 milionach gospodarstw domowych na całym świecie.
Reklama

Reklama

Reklama

Reklama