Reklama

Le casa de papel

Dom z papieru

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 247
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Dom z papieru": Netflix wznawia serial na piąty i finałowy sezon

Jak informuje portal Entertaintment Weekly Netfix oficjalnie wznowił "Dom z papieru" na piąty sezon. Będzie to ostatni rozdział opowieści o współczesnym Robin Hoodzie.

W ostatniej odsłonie do ekipy dołączą Miguel Ángel Silvestre i Patrick Criado.

Reklama

Zdjęcia do piątego sezonu rozpoczną się w poniedziałek w Danii. Później filmowcy przeniosą się Hiszpanii i Portugalii.

Jak zdradził podczas rozmowy z EW Alex Pina, w nowych odcinkach (cały sezon będzie liczył 10 epizodów) poznamy lepiej Manilę (Belén Cuesta) oraz będziemy świadkami emocjonującego pojedynku pomiędzy Profesorem i Sierrą.

Pina ma także wiadomość dla fanów:

"Spędziliśmy prawie rok nad wymyśleniem sposobu, w jaki rozbijemy gang. W to, jak Profesor znajdzie się w niebezpieczeństwie. Bohaterowie znajdą się w sytuacji, z której nie ma odwrotu. Wojna będzie brutalna, ale piąty sezon jest najbardziej epickim i ekscytującym ze wszystkich".

O czym jest "Dom z papieru"?

Tajemniczy mężczyzna o imieniu El Profesor planuje największy skok jaki kiedykolwiek sobie wyobrażał - przejęcie Królewskiej Mennicy Hiszpanii i ucieczkę z 2,4 miliardem euro.

Aby zrealizować ambitny plan, rekrutuje gang złożony z ośmiu osób o określonych umiejętnościach, które nie mają nic do stracenia.

Jednak ich szczęście zostaje przerwane, gdy jeden z nich zostaje aresztowany, a zespół jest zmuszony do ponownego połączenia sił w celu realizacji bardziej ambitnego planu.

Tym razem celem staje się Bank Hiszpanii.

Zapraszamy do przeczytania naszego wywiadu z gwiazdami serialu!

Jesteś fanem amerykańskich seriali? Zalajkuj nasz fan page "Zjednoczone Stany Seriali", czytaj najświeższe newsy zza oceanu oglądaj trailery, galerie, komentuj i czytaj opisy odcinków już dwa tygodnie przed emisją w Polsce.

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje