Disney+: Seriale

Ocena
serialu
7,2
Dobry
Ocen: 36
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Vision Quest": Marvel Studios przygotowuje serial o Visionie

Jeśli wierzyć najnowszym spekulacjom, Vision Paula Bettany'ego może wkrótce powrócić do Marvel Cinematic Universe z własnym serialem na Disney+. Produkcja ma się nazywać "Vision Quest", a prace nad scenariuszem mają wkrótce się rozpocząć.

Według Jeffa Sneidera z podcastu "The Hot Mic", Marvel Studios pracuje nad serialem dla postaci Visiona, zatytułowanym "Vision Quest".

"Powiedziano mi, że w przyszłym tygodniu Marvel otworzy pokój scenarzystów dla serialu Visiona, który będzie zatytułowany 'Vision Quest'" – powiedział Sneider. 

Następnie stwierdził, że informacje te "pochodzą z dobrego źródła, które było sprawdzone w przeszłości". Co ciekawe, Sneider niedawno poprawnie poinformował, że Harrison Ford dołączy do MCU jako nowy Thaddeus "Thunderbolt" Ross, uwiarygodniając swoją najnowszą sensację.

Reklama

"Vision Quest" na podstawie komiksu

"Vision Quest" to nazwa komiksu z końca lat 80., który rozgrywał się z West Coast Avengers. Vision stracił zdolność do odczuwania emocji – co ostatecznie doprowadziło do jego rozstania z Wandą Maximoff/Scarlet Witch. Wersja tych wydarzeń została przedstawiona w drugiej części serialu "WandaVision". 

Jeff Sneider dodał, że nie wie, czy "Vision Quest" Marvel Studios będzie na podstawie wspomnianego komiksu.

Warto zauważyć, że Marvel Studios pracuje już nad jednym spin-offem serialu "WandaVision". "Agatha: Coven of Chaos" zadebiutuje na przełomie 2023 i 2024 roku w ramach piątej fazy MCU.

Czytaj więcej: Tatiana Maslany: Zagrała w hicie z uniwersum Marvela! Aktorka ma polskie korzenie

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Vision Quest

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy