Disney+: Seriale
Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 59
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"The Mandalorian": Wstrzymano nagrania do 3. sezonu!

Mamy złe wieści dla fanów uniwersum "Gwiezdnych wojen". Prace na planie serialu "The Mandalorian" zostały zawieszona, a to oznacza, że premiera 3. sezonu może zostać opóźniona. Decyzja o przerwaniu nagrań może mieć też negatywny wpływ na realizację innego projektu - "Ahsoka" - który miał ruszyć zaraz po zakończeniu prac na planie "Mandalorianina".

"The Mandalorian": Zawieszono pracę nad 3. sezonem

Wszystko wskazuje na to, że na kontynuację przygód Dina Djarina przyjdzie nam jeszcze poczekać. Prace na planie zostały wstrzymane ze względu na rosnącą liczbę zachorowań na COVID-19. Informację tę podał serwis "Bespin Bulletin", powołując się na informatorów związanych z produkcją.

Jak podaje źródło, przerwa w nagraniach nie jest spowodowana chorobą żadnego z aktorów. Należy też pamiętać, że nagłe decyzje związane z szalejącą po świecie pandemią nie są niczym szokującym. Do tej pory wstrzymano także nagrania do serialu "Star Trek: Picard".

Przerwa w pracy nad kolejnym sezonem "Mandalorianina" będzie miała wpływ na opóźnienie nagrań do serialu "Ahsoka", które miały ruszyć zaraz po zakończeniu pracy na planie serialu "The Mandalorian".

Zobacz też:"M jak miłość": Odcinek 1634. Naćpana Majka przerwie ślub Pawła i Franki!

Reklama
swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: "The Mandalorian"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy