Disney+: Seriale
Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 90
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"The Mandalorian": Ta rola zniszczyła mu karierę. Teraz wraca

Kiedy w 1999 roku Ahmed Best przyjmował propozycję roli w filmie "Gwiezdne wojny: Mroczne widmo", nie spodziewał się, że Jar Jar Binks, któremu użyczył głosu, stanie się jedną z najbardziej znienawidzonych postaci tej sagi. W efekcie Binks nie powrócił już na dłużej w kolejnych filmach serii. Sam Best po ponad 20 latach lat dostał szansę powrotu do uniwersum "Gwiezdnych wojen" i to w bardziej znaczącej roli. Zagrał w trzecim sezonie serialu "The Mandalorian".

"The Mandalorian": Ahmed Best wraca do gwiezdnej sagi

22 marca na platformie streamingowej Disney+ zadebiutował czwarty odcinek trzeciego sezonu "The Mandalorian" zatytułowany "Znajda". Wprawne oko fanów wypatrzyło w nim Ahmeda Besta. Aktor, który do tej pory utrzymywał w tajemnicy swój udział w tym serialu, po emisji czwartego odcinka pochwalił się swoją rolą w mediach społecznościowych.

"Czuję wdzięczność. Dobrze jest wrócić. Tak wiele mam do powiedzenia i tyloma rzeczami chciałbym się z wami podzielić. Zajmie mi to kilka następnych dni. A póki co podziękuję wszystkim tym, którzy podtrzymywali mnie na duchu i sprawiali, że stawałem się lepszy" - napisał Best na swoim koncie na Instagramie, dzieląc się fotografią z planu serialu "The Mandalorian".

Reklama

Radości z powrotu Besta do "Gwiezdnych wojen" nie kryją fani. W komentarzach do wpisu aktora można znaleźć wiele miłych słów pod jego adresem. "Człowieku, obudziłem moją rodzinę, tak głośno cieszyłem się z twojego występu!", "Wiem, że mój komentarz zginie wśród innych, ale jestem szczęśliwy z tego, że zyskałeś uznanie, na jakie zasługiwałeś. Jako dziecko ery Trylogii Prequeli jestem więcej niż szczęśliwy, że otrzymałeś możliwość tak spektakularnego powrotu do galaktyki!" - czytamy w niektórych z nich.

Odcinek zatytułowany "Znajda" poświęcony jest historii Grogu, lepiej znanego jako Baby Yoda. Z retrospekcji dowiadujemy się, że grany przez Ahmeda Besta wojownik Jedi Kelleran Beq uratował go przed masakrą urządzoną przez Dartha Vadera. Na podstawie wpisów Besta w mediach społecznościowych można przypuszczać, że grana przez niego postać pojawi się też w kolejnych odcinkach i dalszych retrospekcjach.

W poprzednich latach Best wracał do uniwersum "Gwiezdnych wojen" w niewielkich epizodach głosowych. Na dłużej zadomowił w dziesięcioodcinkowym show dla dzieci z 2020 roku zatytułowanym "Star Wars: Jedi Temple Challenge".

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: 'The Mandalorian'
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy