Disney+: Seriale

Ocena
serialu
7,2
Dobry
Ocen: 51
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"The Mandalorian": Scenariusz do czwartego sezonu jest już napisany

Showrunner Jon Favreau ujawnia, że napisał już scenariusz do czwartego sezonu "The Mandalorian". Hit Disney+ z Pedro Pascalem w roli głównej został osadzony w uniwersum "Gwiezdnych Wojen" i zyskał ogromną popularność. Obecnie widzowie wyczekują nowych odcinków trzeciego sezonu.

Showrunner Jon Favreau ujawnił, że napisał już scenariusz do czwartego sezonu serialu "The Mandalorian". Produkcja z Pedro Pascalem w roli Din Djarina i zachwycającym Grogu (znanym również jako "Baby Yoda"), stała się fenomenem współczesnej popkultury. Był to pierwszy serial z uniwersum "Gwiezdnych Wojen" i zadebiutował w dniu premiery platformy Disney+.

"The Mandalorian": Scenariusz do czwartego sezonu jest już napisany

Wytwórnia Lucasfilm zamierza stworzyć kolejne seriale dla Disney + z uniwersum "Gwiezdnych Wojen". W rozmowie z francuskim BFMTV INSIDE, showrunner Jon Favreau ujawnił, że napisał już scenariusz do czwartego sezonu "The Mandalorian".

Reklama

"Tak, napisałem już czwarty sezon. Musimy wiedzieć, gdzie zmierzamy, by opowiedzieć pełną historię. Mieliśmy ją rozplanowaną, Dave [Filloni] i ja. A potem skrupulatnie pisze się każdy odcinek. Pisałem już podczas postprodukcji, ponieważ wszystko musi działać jako kontynuacja i jedna pełna historia" - powiedział.

"The Mandalorian": Opublikowano nowy zwiastun trzeciego sezonu

Nowy zwiastun trzeciego sezonu "The Mandalorian" zadebiutował w przerwie meczu ligi NFL pomiędzy drużynami Dallas Cowboys i Tampa Bay Buccaneers. Widzowie mogą zobaczyć w nim bohaterów serialu, tytułowego Mandalorianina Dina Djarina granego przez Pedro Pascala, a także zielonego Grogu znanego lepiej jako Baby Yoda. W trzecim sezonie odwiedzą oni rodzinną planetę Mandalorianina, gdzie będzie on szukał odpuszczenia swoich przewinień.

Podróżującym przez przestrzeń kosmiczną bohaterom zwiastuna towarzyszy głos Dina Djarina tłumaczącego Grogu, kim są Mandalorianie. "Nasi ludzie rozprzestrzenili się niczym gwiazdy w galaktyce. Kim jesteśmy? Za co walczymy? Bycie Mandalorianinem to nie tylko uczenie się sposobów walki. Trzeba też poznać wiedzę o tym, jak nawigować w galaktyce. Dzięki temu nigdy się nie zagubimy" - tłumaczy główny bohater głosem Perdo Pascala.

Akcja trzeciego sezonu "The Mandalorian" rozgrywać się będzie bezpośrednio po wydarzeniach z serialu "Księga Boby Fetta", którego gwiazdy - m.in. Temuera Morrison i Ming-na Wen - pojawią się też tutaj. Oprócz Mandalore bohaterowie serialu odwiedzą też planetę Coruscant. Według zdawkowych zapowiedzi, spotkają tam nie tylko starych, ale i nowych wrogów.

W pozostałych rolach w trzecim sezonie "The Mandalorian" wystąpią Katee Sackhoff, Carl Weathers, Amy Sedaris, Emily Swallow oraz Giancarlo Esposito. Showrunnerem i głównym scenarzystą serialu jest Jon Favreau, a poszczególne odcinki reżyserowali Rick Famuyiwa, Rachel Morrison, Lee Isaac Chung, Carl Weathers, Peter Ramsey oraz Bryce Dallas Howard. Premierowy odcinek nowej serii zadebiutuje na platformie Disney+ 1 marca tego roku.

Czytaj więcej: 

"The Mandalorian": Pedro Pascal o kostiumie. Fan nie wiedział, że to on gra postać!

The Mandalorian na Disney+ już za kilka dni. Co jeszcze pojawi się w marcu?

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: "The Mandalorian" | 'The Mandalorian'

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy