Disney+: Seriale

Ocena
serialu
7,2
Dobry
Ocen: 42
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Owen Wilson: Nigdy nie poznał swojej 4-letniej córki

Owen Wilson jest jednym z ulubieńców Hollywood. Aktor często wciela się w role sympatycznych, oddanych rodzinie postaci. Prywatnie jest ojcem dwóch synów i 4-letniej córki, której... nie chce znać. Matka dziewczyny od lat apeluje do aktora o zainteresowanie się losem dziewczynki.

Owen Wilson: Zachwyca się synami, córki nie chce znać

54-letni aktor jest ojcem trójki dzieci: 12-letniego Roberta, 9-letniego Finna i 4-letniej Lyli, każde z nich pochodzi z innego związku gwiazdora. W rozmowie z magazynem "Esquire" Owen Wilson opowiadał o wychowywaniu swoich synów, jednak przemilczał swoje relacje z córką. Aktor często opowiada o chłopcach. W programie "Ellen" z 2017 roku zachwycał się swoimi synami i z dumą pokazywał ich wspólne nagrania. Opowiadał również o więzi łączących przyrodnich braci oraz ich rodzinnych wyjazdach. 

Reklama

Nigdy za to nie wspomina o swojej córce. Lya Aranya Wilson jest owocem ze związku aktora z Varunie Vongsvirates. Para spotykała się przez pięć lat. Po narodzinach dziewczynki aktor zdecydował się przeprowadzić test na ojcostwo, który potwierdził, że to on jest jej biologicznym ojcem. Mimo tych wyników 54-latek nie traktuje córki tak, jak pozostałych swoich dzieci i zupełnie się nią nie interesuje. Aktor zrezygnował z prawa do wychowywania dziecka, oddając pełnię praw rodzicielskich byłej partnerce. Nigdy też nie zobaczył swojej córeczki.

Owen Wilson: Nigdy nie poznał swojej 4-letniej córki

Od narodzin dziewczynki nic się nie zmieniło. Aktor nie komentuje w żaden sposób doniesień medialnych ani słów byłej partnerki. Jego zainteresowanie córką kończy się na przelewach bankowych. Wilson płaci 25 tys. dolarów miesięcznych alimentów oraz jednorazowo wpłacił 70 tys. dolarów za opiekę okołoporodową, nocną nianię czy opłaty prawne byłej partnerki. Sąd nakazał aktorowi również płacić za ubezpieczenie córki. 

"Lyla potrzebuje ojca. To ironiczne, że Owen wciąż dostaje role ojca, gra nawet ojca w swoim nowym filmie, ale nigdy nie spotkał własnej córki. Wspomaga nas finansowo, ale nie o to tu chodzi" - mówiła kilka lat temu matka córki w rozmowie z "Daily Mail". "Powinieneś zobaczyć swoją córkę, jest nieprawdopodobna, naprawdę to tracisz. Wygląda zupełnie jak ty" - dodała Vongsvirates. 

Owen Wilson: Kariera

Owen Wilson to popularny amerykański aktor, którego widzowie znają głównie z filmów komediowych. Stałym ekranowym partnerem Owena Wilsona jest Ben Stiller. Panowie wystąpili razem w wielu filmach, wśród których największą popularność zdobyły: remake policyjnego serialu "Starsky i Hutch" oraz komedia "Zoolander". W komedii "Kowboj z Szanghaju" Wilson stworzył ekranowy duet z Jackiem Chanem. 

W nietypowej kreacji amerykańskiego pilota stacjonującego na Bałkanach zobaczyliśmy Wilsona w wojennym filmie "Za linią wroga". Przed rozpoczęciem zdjęć Wilson przeszedł szkolenie wojskowe, brał lekcje pilotażu i poznawał sekrety odrzutowca F/A-18 w jednej z baz amerykańskiej marynarki wojennej. 

W filmie "Polowanie na druhny" Owen Wilson i Vince Vaughn wcielili się w specjalistów do spraw mediacji w sporach rozwodowych, którzy są nie tylko wspólnikami w życiu zawodowym, ale także przyjaciółmi od kołyski, łączy jedno, prawdziwie oryginalne hobby... wkręcanie się na wesela!

Owen Wilson jest stałym współpracownikiem Wesa Andersona. Aktor był współscenarzystą i odtwórcą głównej roli w pierwszym filmie reżysera "Bottle Rocket". Od tego czasu oglądaliśmy go w każdym dziele Amerykanina: najbarwniejszą postać stworzył w "Podwodnym życiu ze Stevem Zissou", w którym zagrał syna tytułowego bohatera. 

Kilka lat temu dołączył do Marvela. Aktora można zobaczyć w serialu "Loki". Drugi sezon produkcji ma zadebiutować latem 2023 roku - potwierdziło Marvel Studios na San Diego Comic-Con. Dokładna data premiery nie została jeszcze ogłoszona, ale można się spodziewać, że nowe odcinki drugiego sezonu będą pojawiać się co tydzień na Disney+.

INTERIA/RMF

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy