Disney+: Seriale

Ocena
serialu
7,2
Dobry
Ocen: 51
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Loki": Wiemy, kiedy zadebiutuje drugi sezon. Kto dołączy do obsady?

Serial "Loki" ma powrócić z drugim sezonem na Disney+ po tym jak pierwsza część pozostawiła fanów Marvela w napięciu. Premiera planowa jest dopiero na 2023 rok, a w obsadzie oprócz znanych twarzy, zobaczymy nowego aktora.

Pierwsza odsłona serialu zakończyła się w momencie, gdy Loki (Tom Hiddleston) znajduje się w alternatywnej linii czasu po tym, jak on i Sylvie (Sophia Di Martino) zmierzyli się z Kangiem (Jonathan Majors). Zaoferował on Lokiemu i Sylvie przejęcie Time Variance Agency (TVA) i wspólne kontrolowanie wszystkich osi czasu.

Sylvie jest zdeterminowana, by zabić Kanga po tym, jak spędziła całe życie na ucieczce przed TVA. Po namiętnym pocałunku z Lokim, przepchnęła go przez portal, aby mogła zabić Kanga, uwalniając wieloświat. Po przebudzeniu się, Loki odkrywa, że Mobius (Owen Wilson) nie ma pojęcia, kim jest, a pomnik Kanga zniknął. Loki najwyraźniej znalazł się w złej osi czasu. Czy będzie w stanie wrócić?

Reklama

"Loki" powróci z drugim sezonem

W napisach końcowych ostatniego odcinka zostało potwierdzone, że "Loki" powróci z drugim sezonem. Sophia Di Martino ujawniła, że Sylvie będzie musiała poradzić sobie ze skomplikowanymi uczuciami po utracie Lokiego i zabiciu Kanga.

Aktorka przyznała też, że nie ma lepszego sposobu na rozpoczęcie drugiego sezonu, dodając: 

"Loki 2": Kiedy premiera drugiego sezonu?

"Loki 2" ma zadebiutować latem 2023 roku - potwierdziło Marvel Studios na San Diego Comic-Con. Dokładna data premiery nie została jeszcze ogłoszona, ale można się spodziewać, że nowe odcinki drugiego sezonu będą pojawiać się co tydzień na Disney+.

"Loki 2": Kto będzie w obsadzie?

Tom Hiddleston i Sophia Di Martino powrócą jako Loki i Sylvie. Owen Wilson został zauważony na planie jako Mobius, a Gugu Mbatha-Raw ogłosiła swój powrót jako Ravonna w lutym 2022 roku. Eugene Cordero potwierdził również, że wróci jako Casey, agent w TVA.

Gwiazda filmu "Wszystko, wszędzie, naraz" Ke Huy Quan, został ogłoszony nowym członkiem obsady, ale Marvel nie potwierdził kogo zagra.

Zobacz też:

"Willow": Serialowa kontynuacja kultowego filmu. Jest zwiastun

Disney+ Day: O jakie tytuły powiększy się oferta?

Diego Luna: "Andor" to będzie rewolucja

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Loki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy