Disney+: Seriale

Ocena
serialu
7,2
Dobry
Ocen: 51
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Willow": Serialowa kontynuacja kultowego filmu. Jest zwiastun

Właśnie pojawił się pierwszy pełny zwiastun serialu "Willow", który jest kontynuacją filmu pod tym samym tytułem z 1988 roku.

"Willow": Co to będzie za serial?

Grany przez Warwicka Davisa Willow Ufgood z plemienia Nelwynów powraca w serialu platformy streamingowej Disney+, który zadebiutuje tam 30 listopada. Właśnie pojawił się pierwszy pełny zwiastun tej produkcji.

Współtwórca serialu Jonathan Kasdan podczas niedawnego konwentu Star Wars Celebration w kalifornijskim Anaheim opowiedział fanom, że po raz pierwszy zobaczył zwiastun filmu "Willow", gdy miał siedem lat. Był wtedy przekonany, że będzie to bardziej popularny film od "Gwiezdnych wojen". Historia pokazała, że tak się nie stało, choć liczyli też na to jego twórcy. Film nie miał dobrych wyników kasowych i dopiero w kolejnych latach zyskał status kultowego. Jego fani od dawna domagali się kontynuacji. Otrzymają ją teraz w postaci serialu.

Reklama

"Nie byłoby 'Willowa' bez Warwicka Davisa" - zapowiedział chwilę później Kasdan, a na scenie pojawił się wspomniany przez niego aktor. Dołączyła do niego jeszcze jedna członkini obsady filmu Howarda - Joanne Whalley. Ona też powróci do roli z oryginalnego filmu, w którym wcieliła się w rolę wojowniczki Sorshy. To właśnie jej głos można usłyszeć we wspomnianym wyżej wprowadzeniu do zwiastuna.

Akcja serialu rozgrywać się będzie 20 lat po wydarzeniach z filmu. Kit (w tej roli Ruby Cruz), wojownicza córka Sorshy i Madmartigana, którego w filmie Howarda zagrał Val Kilmer, wyrusza z misją, by uratować swojego brata bliźniaka. W niebezpiecznej podróży towarzyszyć jej będą Dove i Jade grane przez Ellie Bramber i Eryn Kellyman. Niezbędna będzie też pomoc Willowa Ufgooda, który obecnie jest potężnym magiem.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Willow

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy