Disney+: Seriale
Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 79
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Niesamowity sukces Disney+. Cztery miliony godzin wyświetleń nowego serialu

Wyczekiwana animacja "X-Men '97" miała swą premierę w środę 20 marca na Disney+. Platforma streamingowa ujawniła, że serial cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Jego pierwsze dwa odcinki były łącznie wyświetlane przez cztery miliony godzin.

"X-Men '97" jest kontynuacją serialu animowanego emitowanego w latach 1992-1997. Była to adaptacja popularnego komiksu Marvela. Jest ona również dostępna na platformie streamingowej Disney+. Zainteresowanie nią od czasu pojawienia się trailera "X-Men '97" w lutym 2024 roku wzrosło o 522%.

"X-Men '97": Największy sukces Disney+ od lat

W ciągu pierwszych pięciu dni od premiery nowy serial był wyświetlany przez cztery miliony godzin. Jeden odcinek "X-Men '97" trwa około pół godziny. 

Warto zaznaczyć, że przychylności ze strony widzów towarzyszą znakomite recenzje. W serwisie "Rotten Tomatoes", zbierającym opinie krytyków i blogerów, produkcja spotkała się z przychylnością 98% piszących. Recenzenci wskazują poważniejszy ton oraz umiejętne granie nostalgią. Krytyka dotyczy przede wszystkim nierównej jakości animacji.

Reklama

Jak podała platforma Disney+, była to najpopularniejsza animowana premiera od czasu pierwszych odcinków "A gdyby...?", przedstawiającego alternatywne wydarzenia znane z filmów Kinowego Uniwersum Marvela.

Pierwszy sezon "X-Men '97" będzie się składał z 10 odcinków. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Disney Plus
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy