Reklama

Disney+: Seriale

Ocena
serialu
5,9
Przeciętny
Ocen: 16
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Disney stworzy serial, którego głównym bohaterem będzie Hawkeye

Obok dominujących ostatnio informacji na temat opóźnień premier kolejnych seriali z uniwersum Marvela, pojawiają się też dobre wiadomości z tej wytwórni. Taką bez wątpienia jest wybór reżyserów, którzy zajmą się stworzeniem serialowej opowieści o członku drużyny Avengers – Sokolim Oku. W filmach serii „Avengers” w jego rolę wcielił się Jeremy Renner.

Jeremy Renner zagra Sokole Oko również w serialu "Hawkeye", szykowanym przez platformę Disney+. J

Reklama

Jak podaje serwis "The Hollywood Reporter", reżyserami kilku jego odcinków będą Amber Finlayson i Katie Ellwood (serial "Kidding" z Jimem Carreyem) oraz Rhys Thomas ("Towarzysz detektyw"). W niedługim czasie powinniśmy poznać też pozostałych reżyserów, którzy zajmą się realizacją tego serialu.

Clint Barton, znany też jako Sokole Oko, to mistrz w strzelaniu z łuku. W serialu zajmie się szkoleniem nowej łuczniczki, która zajmie jego miejsce. Z jej rolą łączono Hailee Steinfeld, ale nie wiadomo, czy aktorka ostatecznie ją przyjęła. Studio Marvela odmawia komentarza w tej sprawie.

Scenariusz serialu "Hawkeye" napisze Jonathan Igla, autor scenariuszy do odcinków takich seriali jak "Mad Men" i "Masters of Sex".

"Hawkeye" to czwarty projekt serialowy z uniwersum Marvela przygotowywany przez studio Disneya. Pierwszy na platformie Disney+ miał pojawić się "The Falcon and the Winter Soldier", którego premiera była planowana na sierpień tego roku.

Zdjęcia do serialu przerwała pandemia COVID-19, z powodu której produkcja od marca oczekuje na wznowienie. Niedawno premierę tego serialu przełożono na bliżej nieokreślony termin w przyszłości. Nie wiadomo, kiedy widzowie będą mogli go zobaczyć.

Pozostałymi serialami z uniwersum Marvela są "WandaVision", którego premiera planowana jest na zimę tego roku oraz "Loki", który ma zadebiutować wiosną 2021 roku. Na jeszcze późniejszy termin wyznaczono premierę serialu "Hawkeye". (PAP Life)

kal/ gra/

Jesteś fanem amerykańskich seriali? Zalajkuj nasz fan page "Zjednoczone Stany Seriali", czytaj najświeższe newsy zza oceanu oglądaj trailery, galerie, komentuj i czytaj opisy odcinków już dwa tygodnie przed emisją w Polsce.

PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje