Reklama

Disney+: Seriale

Ocena
serialu
7,1
Dobry
Ocen: 30
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Daredevil: Born Again": Eiza Gonzalez nie wystąpi w serialu Disney+

Już wkrótce ruszą zdjęcia do nowego serialu platformy streamingowej Disney+ zatytułowanego "Daredevil: Born Again" ("Daredevil: Odrodzenie"). Będzie to ciąg dalszy przygód tytułowego superbohatera, w którego postać w trzech sezonach serialu Netfliksa wcielił się Charlie Cox. Aktor powróci do tej roli również w nowej produkcji. W serialu nie zobaczymy jednak Eizy Gonzalez ("Ambulans"). Aktorka zdementowała właśnie doniesienia, że przyjęła rolę Elektry.

Do zdementowania pogłosek o udziale w serialu "Daredevil: Born Again" skłoniły Eizę Gonzalez nieprzyjemne wiadomości od hejterów, którzy nie chcieli, by zagrała postać Elektry. "Czuję, że muszę to z siebie wyrzucić z dwóch powodów. Po pierwsze jestem zdezorientowana ilością hejtu z tego powodu, a po drugie czuję, że zaoszczędzę wielu ludziom wysiłków. Nie, nie zostałam obsadzona w roli Elektry w serialu o Daredevilu. Jestem obecnie związana kontraktem na wyłączność z innym serialem, produkowanym przez Netfliksa - 'The Three-Body Problem'. Służę uprzejmie" - napisała na Twitterze Gonzalez.

Reklama

Eiza Gonzalez apeluje do hejterów

Na sprostowaniu jednak aktorka nie poprzestała. Napisała też apel do hejterów. "Byłabym wdzięczna, gdybyście uwolnili mnie od tych wypełnionych chorobą nienawiści komentarzy dotyczących mnie grającej/kradnącej rolę, której nawet nie znam. Dziękuję wam za życzenia i życzę wszystkiego dobrego. Mam nadzieję, że kiedyś dane mi będzie zagrać rolę jakiejś fajnej superbohaterki. Na pewno będę się dobrze bawić i będę wdzięczna za to, że zostałam wzięta pod uwagę. Będę oglądać serial o Daredevilu i życzę jego obsadzie wszystkiego najlepszego" - stwierdziła gwiazda.

Do premiery serialu "Daredevil: Born Again" pozostało jeszcze dużo czasu - na platformę streamingową Disney+ trafi on dopiero w 2024 roku. Jego pierwszy sezon ma liczyć osiemnaście odcinków. Do roli Daredevila, czyli niewidomego prawnika Matta Murdocka, powróci Charlie Cox. Aktor zagrał już tę postać w niewielkim epizodzie w filmie "Spider-Man: Bez drogi do domu". Niedługo będzie go można jako Daredevila w serialu "Mecenas She-Hulk"

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy