Disney+: Seriale
Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 90
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Cały świat czeka na ten serial. Są ambitne plany dotyczące przyszłych sezonów

"To wymarzona praca" - mówi showrunnerka serialu "Akolita" o pracy nad najnowszym serialem z uniwersum "Gwiezdnych wojen". W najnowszym wywiadzie zdradziła również, ile sezonów serii chciałaby zrealizować. Na pewno nie zamierza zakończyć na dwóch.

"Akolita": Powstaną trzy sezony?

Nowy serial Disney+ ma ogromy potencjał, aby stać się czymś oryginalnym w popularnym serialowo-filmowym świecie "Gwiezdnych wojen". "Andor" i "Ahsoka" spełniły oczekiwania widzów o wiele bardziej niż "Obi-Wan Kenobi". "Akolita", produkcja, w której zostaną przedstawione wydarzania, które miały miejsce sto lat przed "Mrocznym widmem", może zaoferować twórcom wielkie pole do opowiedzenia nowych historii, a widzom - masę dobrej rozrywki.

Jak na razie czekamy na premierę pierwszego sezonu, jednak showrunnerka serii, Leslye Headland, ma już plany na kolejne. Chciałaby nakręcić co najmniej trzy serie.

Reklama

"To jest moja wymarzona praca" - mówi w wywiadzie z serwisem Collider. "Mówię o trzech sezonach, ponieważ mam nadzieję, że pozwolą mi je nakręcić, ale jakbym mogła pstryknąć od tak palcami, to byłaby to moja praca aż do emerytury. Nie wyobrażam sobie lepszej pracy twórczej niż przy 'Gwiezdnych wojnach'. Nie muszę robić nic innego". 

"Akolita": O czym opowiada serial?

Akcja serialu "Gwiezdne wojny: Akolita" rozpocznie się sto lat przed wydarzeniami z filmu "Gwiezdne wojny: Mroczne widmo". Opowie o losach byłej padawanki, która wraz ze swoim dawnym mistrzem stara się rozwiązać zagadkę tajemniczych zbrodni. Okazuje się, że stoją za nimi złowieszcze siły.

Główne roli zagrali Amandla Stenberg ("Nienawiść, którą dajesz", "Bodies, Bodies, Bodies") i Lee Jung-jae ("Squid Game"). Na ekranie zobaczymy także Manny'ego Jacinto ("Dobre miejsce"), Dafne Keen ("Logan: Wolverine") i Carrie-Anne Moss ("Matrix"). Joonas Suotamo, który w ostatnich filmach wcielił się w Chewbaccę, zagra mistrza Jedi z rasy Wookie.

"Akolita": Kiedy i gdzie oglądać?

Premiera serialu "Akolita" jest zaplanowana na 5 czerwca.

Zobacz też:  Popularny aktor ponownie twarzą serialu Netfliksa! To nowa adaptacja powieści Cobena

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Disney
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy