Disney+: Seriale

Ocena
serialu
7,2
Dobry
Ocen: 36
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Andor": Prace nad drugim sezonem rozpoczną się jeszcze w tym roku

Nowy hit Disney+ z uniwersum "Gwiezdnych wojen" zadebiutował na platformie. "Andor" z Diego Luną w roli głównej zdążył już przyciągnąć wielkie zainteresowanie fanów. Pojawia się pytanie: kiedy premiera drugiego sezonu? Twórca serialu zdradza, że widzowie będą musieli jeszcze trochę poczekać...

Akcja serialu "Andor", którego głównym bohaterem jest grany przez Diega Lunę Cassian Andor, rozgrywać się będzie na pięć lat przed wydarzeniami z filmu "Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie". To właśnie w prequelu "Nowej nadziei" poznaliśmy i pożegnaliśmy zarazem postać Andora

"Andor": Dwa sezony, dwadzieścia cztery odcinki i pięć lat

Każdy z dwóch sezonów serialu "Andor" składał się będzie z 12 odcinków. Pierwszy sezon, który zadebiutuje w ofercie Disney+ 21 września, skoncentruje się na pierwszych 12 miesiącach całości. W drugim sezonie widzowie będą mogli zobaczyć, co dzieje się z bohaterami przez cztery kolejne lata.

Reklama

"Andor": Skala produkcji jest ogromna

"Skala tej produkcji jest ogromna" - przyznaje Gilroy. "Reżyserzy pracują w trzyodcinkowych blokach, mamy więc cztery trzyodcinkowe bloki" - ujawnił twórca "Andora".

Ten system pracy doprowadził do innej struktury drugiego sezonu "Andora". "Spojrzeliśmy na to i stwierdziliśmy: 'Wow, będzie interesujące, jeśli każdy z tych bloków zostanie wykorzystany do przedstawienia innego roku. Z każdym kolejnym blokiem zbliżamy się o rok [do finału]" - dodał.

"To naprawdę niezwykłe robić serial, w którym nie liczy się finał, tylko sposób, w jaki do niego dotrzemy" - zakończył, mając na myśli film "Łotr 1: Gwiezdne wojny - historie", który narracyjnie rozpoczyna się tam, gdzie skończy się "Andor".

"Andor": Prace nad drugim sezonem ruszą jeszcze w tym roku

Twórca "Andora", czyli Tony Gilroy zdradził, że prace nad drugim sezonem ruszą jeszcze w tym roku, lecz jego premiery należy się spodziewać dopiero za dwa lata.

"Moje zaangażowanie w społeczność ["Star Wars"] nie było może i największe, ale na etapie uporania się z [serialem] będę miał na koncie 26 godzin "Gwiezdnych wojen". Będę wtedy prawdziwym "graczem". Zostaję na pokładzie, to jest główny news. Jeszcze przez dwa lata. Zaczynamy filmować drugą część w listopadzie. (...) Nasz wcześniejszy wzór wskazywał na dwa lata [od początku produkcji do udostępnienia serialu] ale... filmujemy od listopada do sierpnia. Postprodukcja zajęła nam ostatnio około roku" - powiedział.

"Andor": Kiedy i gdzie oglądać?

"Andor" zadebiutował w ofercie platformy streamingowej Disney+ już 21 września. 

Zobacz też:

"Klub Północny": Zwiastun nowego horroru Netfliksa. Kiedy premiera?

"Opowieść podręcznej": Zmiana pory emisji! Kiedy można zobaczyć serial?

"Święta rodzina": Nowy serial Netfliksa [premiera]

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Andor (serial)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy