Disney+: Seriale

Ocena
serialu
7,2
Dobry
Ocen: 36
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Agatha: Coven of Chaos": Aubrey Plaza dołącza do serialu Marvela

Aubrey Plaza dołącza do Kathryn Hahn w nadchodzącym serialu Marvel Studios "Agatha: Coven of Chaos" na Disney+ - donosi "Variety". Na ten moment informacje na temat produkcji są szczątkowe. Nie podano jeszcze nawet zarysu fabuły.

"Agatha: Coven of Chaos": O czym będzie serial?

"Agatha: Coven of Chaos" jest spin-offem serialu Marvela "WandaVision", w którym Kathryn Hahn ma ponownie wcielić się w rolę Agathy Harkness. 

Dokładne szczegóły dotyczące fabuły, w tym na temat postaci, którą Aubrey Plaza zagrałaby w serialu, są trzymane w tajemnicy. 

"Agatha: Coven of Chaos": Aubrey Plaza dołącza do obsady

Występ w "Agatha: Coven of Chaos" jest swego rodzaju ponownym spotkaniem Plazy i Hahn na planie, ponieważ wcześniej zagrały razem w sitcomie "Parks and Recreation". Aubrey Plaza występuje obecnie w drugim sezonie serialu HBO "Biały lotos". Oprócz "Parks and Recreation", wystąpiła także w "Legionie". Wkrótce zobaczymy ją w filmie Francisa Forda Coppoli "Megalopolis".

Reklama

"Variety" poinformowało, że "Agatha: Coven of Chaos" był w trakcie prac w październiku 2021 roku, a Disney oficjalnie potwierdził tę wiadomość w listopadzie tego roku. Jac Schaefer, główny scenarzysta i producent wykonawczy "WandaVision", powraca w tej samej roli w "Agatha: Coven of Chaos".

Czytaj więcej: Tatiana Maslany: Zagrała w hicie z uniwersum Marvela! Aktorka ma polskie korzenie

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Agatha: Coven of Chaos | Aubrey Plaza

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy