Reklama

Dexter

Ocena
serialu
8
Dobry
Ocen: 314
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Wybierz najbardziej zimnokrwistego mordercę!

Trwa nasz Wielki Serialowy Plebiscyt! Dzisiaj prezentujemy wam kolejny odcinek cyklu: Zimnokrwiści mordercy. Głosujcie!

Wybierz serialowego zabójcę, który według ciebie charakteryzuje się największym sprytem, przenikliwością i inteligencją. W naszym rankingu nie ujęliśmy wszystkich znanych z małego ekranu morderców. Przedstawiamy wam subiektywne zestawienie najsłynniejszych przestępców, którzy swoje życie poświęcili planowaniu zbrodni idealnej!

Reklama

KLIKNIJ I ZAGŁOSUJ NA NAJBARDZIEJ ZIMNOKRWISTEGO SERIALOWEGO MORDERCĘ! WYBIERZ JUŻ TERAZ I WEŹ UDZIAŁ W WIELKIM SERIALOWYM PLEBISCYCIE!

Dexter Morgan z "Dextera"

Dexter Morgan to sympatyczny pracownik policyjnego laboratorium w Miami, a jednocześnie... seryjny morderca, kierujący się swoistym kodeksem moralnym. Zabija z zimną krwią, jednak wyłącznie wtedy, kiedy czuje, że warto. Jego ofiarami są bowiem psychopaci, którzy na swoim sumieniu mają niejedną zbrodnię...

Hannibal Lecter z "Hannibala"

Serial "Hannibal" sięga do początków znajomości błyskotliwego psychiatry Hannibala Lectera oraz utalentowanego profilera kryminalnego FBI, Willa Grahama. Will Graham (Hugh Dancy), dzięki zadziwiającej zdolności do głębokiej empatii, potrafi odtworzyć myśli i skomplikowane metody działania seryjnych morderców.

Jego niezwykłe umiejętności są jednocześnie darem i przekleństwem. Dzięki namowom swojego mentora, Jacka Crowforda, trafia pod opiekę znanego i szanowanego  specjalisty, dr. Hannibala Lectera, który nie tylko pomaga mu przezwyciężyć własne słabości, lecz również staje się doradcą w śledztwie FBI. 

Pomiędzy wspólnikami tworzy się specyficzna relacja wynikająca z ich skrajnej odmienności. Ich spotkanie to zderzeniem dobra ze złem, choć nie od początku bohaterowie zdają sobie z tego sprawę... Widz wie więcej, niż Will Graham i od razu utożsamia postać psychiatry z portretem mordercy.

Czerwony John z "Mentalisty"


Producenci serialu "Mentalista" obiecują, że w nadchodzącym sezonie na pewno poznamy tożsamość nieuchwytnego mordercy. Trzymamy za słowo, chociaż mając w pamięci co najmniej kilka momentów, kiedy wydawało się, że Czerwony John jest tuż, tuż, na wyciągnięcie ręki przychodzi nam to z trudem. Czy tym razem Patrick Jane zasmakuje zasłużonej zemsty?  

Przypomnijmy, że Czerwony John odpowiada za śmierć jego żony i córki. Od tamtego czasu ekscentryczny Jane współpracuje z policją, która korzysta z jego paranormalnych zdolności przy rozwiązywaniu spraw beznadziejnych. On sam większość wysiłków wkłada w prywatną vendettę przeciwko tajemniczemu mordercy.

Sezon szósty ruszy 29 października. Już w premierowym odcinku lista potencjalnych pretendentów do miana Czerwonego Johna zostanie zawężona z siedmiu do sześciu nazwisk, natomiast pełne rozwiązanie zagadki ma się pojawić jeszcze przed końcem tego roku.


To tylko niektórzy zwyrodnialcy, jacy pojawili się w naszym zestawieniu. Jeżeli chcesz poznać innych WEŹ UDZIAŁ W NASZYM PLEBISCYCIE i oddaj swój głos na najbardziej zimnokrwistego mordercę!

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama