Reklama

Dexter

Ocena
serialu
8
Bardzo dobry
Ocen: 308
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Święty morderca?

Mamy dla was sporo informacji o nowym sezonie "Dextera".

Stacja Showtime postanowiła promować szósty sezon swojego serialu o seryjnym mordercy wplatając do akcji wątki mesjanistyczne.

Reklama

Czy Dexter Morgan uwierzy, że jest "ręką Boga", mścicielem z boskiego powołania, który ma wymierzyć sprawiedliwą karę innym grzesznikom?

Tego nie wiadomo. Wiadomo natomiast, że w dwóch zwiastunach nowego sezonu Dexter morduje przy dźwiękach "Personal Jesus" w wykonaniu Marilyna Mansona i przeboju autorstwa Leonarada Cohena "Hallelujah". Do tego wszędzie pełno aniołków i innych świętych obrazków.

Nowe odcinki pojawią się w Showtime już 2 października.

Jak informowaliśmy was już wcześniej, w nowej odsłonie główny bohater znów będzie skoncentrowanym na zabijaniu, dokładnym, "uporządkowanym potworem" - jak zwykł sam się nazywać.

Jego siostrę, Debrę, czekają za to zmiany w sferze zawodowej i prywatnej. Z pewnością będzie się to wiązać z postacią Quinna. Para bohaterów będzie nadal mieszkać pod jednym dachem, ale Buck zapowiada, że dla postawnego policjanta szósty sezon nie będzie łatwy.

W nowych odcinkach do obsady dołączy Edward James Olmos, który wcieli się w profesora religioznawstwa Gellara. Ta postać będzie zamieszana w serię morderstw w Miami. Zobaczymy także takich aktorów jak: Mos Def, Colin Hanks czy Mariania Klaveno, którą znamy z serialu "Czysta krew".

Przy okazji producent zapewnił, że scenarzyści powrócą do kilku wątków z poprzednich serii - m.in. kwestii śledztwa w sprawie tożsamości Kyle'a Butlera, pod którego podszywał się Dexter.

Dowiedz się więcej na temat: Dexter

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje