Reklama

Dexter

Ocena
serialu
8
Bardzo dobry
Ocen: 308
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Julie Benz nie boi się wyzwań

"Szok!" - tak mówili fani o zakończeniu 4. sezonu "Dextera". Podobne uczucia towarzyszyły Julie Benz, gdy niespodziewanie dowiedziała się, że grana przez nią Rita tragicznie ginie w finale.

O decyzji producentów dowiedziała się na godzinę przed rozdaniem scenariusza finałowego odcinka pozostałym aktorom i ekipie.

Reklama

- Miałam dzień wolny, kiedy pojawił się skrypt. Zostałam wezwana do biura i było to zdecydowanie dziwne spotkanie. Wyjaśniono mi, że scenarzyści chcą potrząsnąć całą strukturą serialu, ponieważ Dexter zaczął prowadzić idylliczne życie na przedmieściach Miami. Doskonała żona, dzieci, dom. W dodatku przyrzekł, że przestanie zabijać. To oczywiste, że takie wyznanie mogło zakończyć serial - wyjaśnia.

Wstrząs

- Jedynie spektakularna śmierć Rity była sposobem na ponowne obudzenie instynktów Dextera - dodaje Julie.

- Gdy kręciliśmy finał, przez 2 godziny leżałam w wannie wypełnionej zimną sztuczną krwią, to było autentycznie trudne doświadczenie - wyznaje.

Na szczęście na planie mogła liczyć na Jennifer Carpenter i Michaela C. Halla, z którymi zaprzyjaźniła się przez te wszystkie lata.

Chwilowy powrót

Gdy rozpoczęły się zdjęcia do 5. sezonu, aktorka na krótko pojawiła się na planie, jednak zdementowała plotki o powrocie do serialu: - Myślę, że mój czas dobiegł końca. Owszem, przeżyłam szok, ale już się z tym pogodziłam. Wróciłam tylko na chwilę. Gdy patrzę na serial z perspektywy czasu, myślę, że scenarzyści podjęli dobrą decyzję. Obejrzałam kilka odcinków, zmienił się styl, ale nadal są szokujące i interesujące.

Słyszałam, że finał będzie równie zaskakujący. Na szczęście aktorka nie zniknęła z małego ekranu. Jeszcze w czasie, gdy była związana z "Dexterem", pojawiła się na krótko w "Gotowych na wszystko" i zagrała młodą striptizerkę Robin Gallagher.

Odmienne wcielenie

Obecnie widzowie w Stanach mają możliwość zobaczenia Julie w najnowszym serialu stacji ABC - "No Ordinary Family", gdzie gra zupełne przeciwieństwo Rity.

- Kiedy dowiedziałam się, że opuszczę "Dextera", postanowiłam poszukać silnej, aktywnej bohaterki. Miałam szczęście, że pojawiła się postać nadnaturalnie energicznej Stephanie Powell - cieszy się Benz. Niestety, jeszcze nie wiadomo, czy ten serial będzie dostępny również w Polsce.

nex


Najnowszy numer "Świata Seriali" na rynku już 6 grudnia , a w nim:

"M jak miłość": Związek Nataszy i Kuby przypomina rosyjska ruletkę. Tym razem na drodze do ich szczęścia stoi Igor.

Pożegnanie Gabrieli Kownackiej: Ukochana przez widzów Anka z "Rodziny zastępczej". Prywatnie ciepła, pogodna i pełna energii. Taką będziemy ją pamiętać...

Geje i lesbijki, czyli zakazany owoc TV. Czy nadal boimy się tego tematu?

"Prosto w serce" - Kto zastąpi kończącą się Majkę?

"Majka" - Historia z pozoru niemożliwej miłości.

Dowiedz się więcej na temat: Julie Benz | Dexter

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje