Detektywi
Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 1034
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Detektywi": Co dalej z serialem? TVN wprowadza nagłe zmiany

"Detektywi" wrócili na antenę TVN po 11 latach. Teraz pojawiły się informacje o zmianach w emisji popularnego dokumentu. W ramówce znalazło się miejsce dla jednego odcinka tygodniowo więcej.

"Detektywi" wrócili na antenę po 11 latach

"Detektywi" powstali w 2005 roku na bazie sukcesu serialu "W11 – Wydział Śledczy", który zapoczątkował modę na paradokumenty w polskiej telewizji. Widzowie mogli śledzić w tej serii sensacyjne sprawy rozwiązywane przez byłych pracowników policji, m.in.: porwania, zaginięcia czy nawet zabójstwa. W 2012 roku serial zniknął z anteny z powodu niezadowalających wyników oglądalności.

TVN niedawno podjął jednak decyzję o reaktywacji "Detektywów". Od września stacja pokazuje odświeżoną serię, której głównymi bohaterami są Anna Potaczek i Maciej Dębosz – para śledczych doskonale znana z "W11". Nowe odcinki wyraźnie różnią się od poprzednich. Nie zobaczymy w nich starej obsady, bo w role detektywów i asystentów wcielili się inni aktorzy.

Reklama

Więcej "Detektywów" na antenie TVN

Kolejne odcinki "Detektywów" były dotychczas emitowane od poniedziałku do środy o godz. 16:50, natomiast w czwartki i piątki o tej samej porze pokazywano nowy paradokument – "Zapisane w gwiazdach".

Od przyszłego tygodnia ma się to jednak zmienić. TVN zamierza ograniczyć emisję serialu "Zapisane w gwiazdach", który wypada z czwartkowej ramówki. Jego miejsce zajmą "Detektywi", których teraz będzie można oglądać od poniedziałku do czwartku o 16:50. Natomiast paradokument "Zapisane w gwiazdach" ma być pokazywany tylko w piątki o 16:50.

Ponadto TVN zwiększył liczbę nowych odcinków "Detektywów". Jesienią widzowie zobaczą 47 epizodów zamiast zaplanowanych wcześniej 36.

Autor: Hubert Wiączkowski

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Detektywi
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy