Daleko od noszy
Ocena
serialu
7,2
Dobry
Ocen: 660
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Magdalena Mazur: Seksbomba w fartuchu! Co słychać dziś u gwiazdy "Daleko od noszy"?

Magdalena Mazur dwie dekady temu uchodziła za jedną z najbardziej atrakcyjnych polskich aktorek. Jej urodą i bujnymi kształtami zachwycali się wszyscy – od widzów, po reżyserów i producentów, co miało ogromne znaczenie w rozwoju jej kariery. Mazur dostawała wówczas wiele propozycji. Została gospodynią programu erotycznego "Różowa landrynka", występowała również w serialach, zwykle odgrywając drugoplanowe bądź epizodyczne role. Widzowie z pewnością doskonale kojarzą ją z serialu "Daleko od noszy", w którym zagrała pielęgniarkę Magdę i to właśnie dzięki tej postaci zyskała szeroką rozpoznawalność. Jak potoczyły się losy aktorki po zakończeniu serialu? Wiadomo, że gwiazda wcale nie zniknęła ze sceny!

Magdalena Mazur - początki kariery

Magdalena Mazur (naprawdę nazywa się Matysiewicz) urodziła się w 1976 roku w Katowicach. Początkowo w ogóle nie myślała o aktorstwie. Okazuje się, że z wykształcenia jest... filologiem - ukończyła studia na Uniwersytecie Śląskim. Szybko jednak, przede wszystkim dzięki swojej niezwykłej urodzie, została dostrzeżona przez szefów Telewizji Polsat i pojawiła się pierwsza, ciekawa propozycja.

Mazur została gospodynią programu erotycznego "Różowa landrynka", co otworzyło jej drzwi do kariery w show-biznesie. Zaczęła coraz częściej pojawiać się w filmach i serialach. Mimo że zwykle otrzymywała niewielkie role, jej postaci zapadały w pamięć i do dziś są uznawane za kultowe. Widzowie mogli ją podziwiać m.in. w "Klanie", w filmach: "Chłopaki nie płaczą", "Poranek kojota", czy "Miss mokrego podkoszulka". Prawdziwą popularność przyniosła jej jednak rola pielęgniarki Magdy w serialu komediowym - "Daleko od noszy".

Reklama

Najseksowniejsza polska pielęgniarka

Przełom w karierze Magdaleny Mazur nastąpił w 2003 roku, kiedy zaproponowano jej rolę jednej z pielęgniarek w obsadzonym gwiazdami "Daleko od noszy". W pielęgniarkę Magdę, ulubienica widzów wcielała się przez blisko 8 lat.

Po emisji serialu była nazywana najseksowniejszą polską pielęgniarką serialową i posiadaczką najpiękniejszych piersi w telewizji! Jej zdjęcia pojawiały się na okładkach poczytnych magazynów, a ona dostawała kolejne propozycje. Oprócz gry w serialach (po emisji "Daleko od noszy" zagrała jeszcze m.in. w "Pierwszej miłości"), spełniała się także jako modelka. Często pojawiała się również w reklamach telewizyjnych i prowadziła kolejne programy. Fani MTV z pewnością pamiętają ją też jako prowadzącą polską wersję programu "Szał ciał".

Po latach kariera Mazur zaczęła przygasać i coraz rzadziej można było oglądać ją na ekranie. Zaczęła wieść spokojne życie z dala od czerwonych dywanów i blasków fleszy. W ostatnim czasie gwiazda postanowiła jednak stopniowo odbudowywać swoją karierę.

Magdalena Mazur - co robi dziś?

Całkiem niedawno popularna aktorka ponownie stanęła przed kamerą. Wystąpiła gościnnie w dwóch serialach - "Ślad" i w "Rytmie serca", przypominając o sobie widzom.

Swoich sił próbuje również na scenie kabaretowej. W 2021 roku wstąpiła do kabaretu PanDemon, w którym występuje m.in. obok kolegów z obsady "Daleko od noszy" - Krzysztofa Tyńca i Piotra Gąssowskiego. Mazur jest też aktywna w mediach społecznościowych. Na swoim Instagramie chętnie zamieszcza fotografie związane z jej życiem zawodowym, jak i prywatnym. 

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy