Daleko od noszy
Ocena
serialu
7,2
Dobry
Ocen: 660
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Daleko od noszy": Magdalena Mazur zasłynęła w hicie Polsatu. Tak się zmieniła!

Magda Mazur zapisała się w pamięci polskich widzów za sprawą takich produkcji filmowych jak "Chłopaki nie płaczą", "Poranek kojota" czy serialu "Daleko od noszy". Aktorka nagle zniknęła z telewizji. Z okazji 30-lecia telewizji Polsat, przypominamy co się z nią stało i jak wygląda dzisiaj.

"Daleko od noszy": Magda Mazur zabłysnęła w hicie Polsatu

Magdalena Mazur przed laty rozpalała zmysły publiczności. Przez wielu była uważana za jedną z najpiękniejszych polskich aktorek. Fanów, którzy doceniali nie tylko jej talent aktorski, ale i wdzięki, nie brakowało.

Blondwłosej gwieździe popularność przyniosły role w filmach "Chłopaki nie płaczą", "Poranek kojota" czy "Miss mokrego podkoszulka", wielu pamięta ją też z seriali "Daleko od noszy" czy "Pierwsza miłość".

Reklama

Magdalena Mazur: Dlaczego zniknęła z TV?

W ostatnich latach o Magdzie Mazur zrobiło się jakby ciszej. Aktorka rzadziej występuje przed kamerą, na co najpewniej wpływ miała także pandemia. Gwiazda, która w tym roku skończyła 46 lat, pozostaje jednak w stałym kontakcie z fanami.

Aktywnie udziela się bowiem w mediach społecznościowych. Prowadzi m. in. własny profil na Instagramie, gdzie regularnie wrzuca swoje aktualne zdjęcia, a także na bieżąco informuje obserwatorów o swoich nowych przedsięwzięciach.

Choć Magdalena Mazur ostatnio rzadziej pojawia się w telewizji, to od 2021 roku spełnia się aktorsko jako członkini kabaretu PanDemon. Co więcej, kilka tygodni temu w odpowiedzi na zadane jej przez jedną z obserwatorek pytanie przyznała, że chętnie wzięłaby udział w "Tańcu z gwiazdami", jeśli otrzymałaby taką propozycję.

Na zdjęciach, które publikuje w sieci widać, że na przestrzeni lat niewiele się zmieniła. 46-letnia Mazur niezmiennie zachwyca urodą.

Tekst powstał z okazji 30-lecia telewizji Polsat.

Autor: Maria Staroń

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Mazur | Daleko od noszy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama