Dahmer - Potwór: Historia Jeffreya Dahmera

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 20
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Dahmer – Potwór: Historia Jeffreya Dahmera": Netflix potwierdza dwa nowe sezony

Kontrowersyjny serial Netfliksa "Dahmer - Potwór: Historia Jeffreya Dahmera" stał się wielkim hitem. Gigant streamingowy ogłosił, że powstaną dwa kolejne sezony. Jednocześnie produkcja przyjmuje formę antologii.

"Dahmer - Potwór: Historia Jeffreya Dahmera": Mocny serial hitem Netfliksa

Jeffrey Dahmer to jeden z najsłynniejszych amerykańskich seryjnych morderców. Znany jako kanibal z Milwaukee przestępca był oskarżony o zabicie i zgwałcenie siedemnastu młodych mężczyzn, ostatecznie został skazany za piętnaście morderstw na 937 lat więzienia. Dahmer zapraszał przyszłe ofiary do swojego mieszkania, gdzie dokonywał makabrycznych czynów.

Wydarzenia z życia Jeffreya Dahmera dokładnie i brutalnie przedstawił 10-odcinkowy serial Netfliksa "Dahmer - Potwór: Historia Jeffreya Dahmera". W postać głównego bohatera wcielił się Evan Peters, a twórcą jest Ryan Murphy.

Reklama

"Dużo rozmawialiśmy w trakcie tworzenia serialu o tym, że nie interesuje nas aż tak bardzo sam Dahmer, ale to, co pchnęło go do popełnionych przez niego czynów. Cały czas powtarzaliśmy, że to serial o przywilejach białych, systemowym rasizmie, homofobii" - wyjaśnił twórca podczas spotkania zorganizowanego w Los Angeles w czwartek 27 października.

"Dahmer - Potwór: Historia Jeffreya Dahmera": Zobaczymy jeszcze dwa sezony

Netflix ogłosił, że "Dahmer - Potwór: Historia Jeffreya Dahmera" dostanie dwa dodatkowe sezony. Jednocześnie miniserial przyjmuje formę antologii, to znaczy, że każdy sezon będzie osobną opowieścią. Ponadto, inny serial Ryana Murphiego został przedłużony - "Obserwator" wróci z drugim sezonem.

Czytaj więcej: "Obserwator": Serial, który mrozi krew w żyłach. Ta historia wydarzyła się naprawdę

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Dahmer - Potwór: Historia Jeffreya Dahmera

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama