Reklama

True Blood

Czysta krew

Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 332
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Ślub na plaży

Znani z serialu "True Blood" ("Czysta krew") Anna Paquin i Stephen Moyer wzięli w sobotę ślub podczas prywatnej uroczystości w Malibu. Aktorzy powiedzieli sakramentalne "tak" pod rozstawionym na plaży namiotem.

Para ogłosiła swoje zaręczyny w sierpniu zeszłego roku. Połączyły ich codzienne wspólne śniadania w kawiarni w West Hollywood. Zaczęli się spotykać parę miesięcy po rozpoczęciu zdjęć do nakręconego na podstawie powieści Charlaine Harris serialu o wampirach, w którym Paquin gra obdarzona umiejętnością czytania w myślach barmankę Sookie Stackhouse zakochaną w wampirze Billu Comptonie (Moyer).

Reklama

Ich pierwszy pocałunek miał więc miejsce na planie filmowym.

Zakochani czekali aż do 2009 roku, aby oficjalnie potwierdzić swój romans. Oboje nie chcieli, aby twórcy serialu i obsada pomyśleli, że to chwilowe, niestałe uczucie. Nie chcieli też odwracać uwagi od tego, co się dzieje na planie zdjęciowym.

Moyer oświadczył się pochodzącej z Kanady i wychowanej na Nowej Zelandii Paquin na hawajskiej plaży.

Pierścionek, który ofiarował aktorce powstał we współpracy z jubilerką Kathy Waterman. Dlaczego Hawaje?

"W pierwszej serii była piosenka 'White Sandy Beach in Hawaii', która była jednocześnie zabawna i ironiczna" - powiedział w zeszłym roku Moyer.

"Zaczęło się jako żart, a potem zdecydowaliśmy się pojechać na Hawaje razem z moimi dziećmi" - dodał aktor, który ma dwójkę dzieci z poprzednich związków.

Moyer dzieli obecnie swój czas między Londyn i Venice w Kalifornii, gdzie mieszka z Paquin.

"Z Anną wszystko opiera się na zaufaniu - przed kamerą i poza nią. Nigdy nikomu tak nie ufałem" - mówi Moyer.

"Czuję się taka szczęśliwa" - potwierdza jego nowa żona, która jest po Tatum O'Neal najmłodszą zdobywczynią Oscara w historii - otrzymała go w 1994 za drugoplanową rolę w "Fortepianie" Jane Campion. Miała wówczas 12 lat.

swiatseriali/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Czysta krew | Anna Paquin | Stephen Moyer

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje