Czwórka: Seriale
Ocena
serialu
3,8
Słaby
Ocen: 8
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pamiętniki z wakacji": Postawi córce ultimatum. "Czy ja wyglądam na babcię?!"

"Mielibyśmy dzidziusia… Ale nie, no gdzie ja – babcia? Ja się nie nadaję! Jeszcze nie te lata na bycie babcią!" – lamentowała łamiącym się głosem Dagmara Kaźmierska na planie "Pamiętników z wakacji". "Babcią?! Czy ja wyglądam na babcię?!" – powtarzała. Co wydarzy się w nadchodzących odcinkach? Dynamiczne sceny i zwroty akcji, burzliwe emocje i mnóstwo humoru gwarantowane.

Taka burza sprzecznych emocji targała bohaterką Dagmary Kaźmierskiej, Grażynką, pod drzwiami gabinetu ginekologicznego w oczekiwaniu na wynik badania jej córki. Ostatecznie podejrzenie, że osiemnastolatka jest w ciąży, nie potwierdziło się, ale to nie pierwsza i nie ostatnia sytuacja, kiedy Michalina przyprawi matkę o palpitacje serca, rodzicielskie rozterki i poważne obawy o jej przyszłość. Dziewczyna postanowi wprawdzie poprawę, ale za sprawą swojej przyjaciółki, Pauliny, wciąż pakować się będzie w kłopoty. 

Reklama

W rezultacie ultimatum postawionego przez Grażynę – albo powrót do Polski i nauki, albo praca – Michalina zajmie się poszukiwaniem zatrudnienia, co doprowadzi do kolejnych perypetii, awantur i tyrad jej matki, jakie zobaczymy w kolejnych odcinkach serialu "Pamiętniki z wakacji" emitowanego od poniedziałku do piątku i w niedzielę o godz. 21:00 w Czwórce.

"Pamiętniki z wakacji": Odcinek 101. Emisja w Czwórce - czwartek, 4 kwietnia, godz. 21:00

Grażyna, Michalina, Paulina i Ryszard, po kolejnych wzlotach i upadkach oraz ostatnim zamieszaniu z testami ciążowymi, starają się odnaleźć chwilę spokoju na jachcie. Spokój ten jest jednak tylko chwilowy. Michalina, stawiając czoła nowym życiowym wyzwaniom, zdecyduje się na poszukiwanie pracy, co będzie prowadzić do serii zabawnych, ale i pouczających sytuacji. Impreza, na którą dziewczyny zapraszają nowo poznanych znajomych, staje się źródłem konfliktów i niespodziewanych decyzji, które mają dalekosiężne konsekwencje. Tymczasem Hubson ponosi konsekwencje swoich błędów i próbując odnaleźć drogę do zgody z matką, wpada w kolejne kłopoty. Jego starania o zadośćuczynienie i próby naprawienia relacji z matką są pełne emocji i niepewności. Czy jego najnowszy pomysł o udziale w pewnym konkursie odmieni jego los?

"Pamiętniki z wakacji": Odcinek 102. Emisja w Czwórce – piątek, 5 kwietnia, godz. 21:00

Michalina, po konflikcie z Pauliną dotyczącym różnic w podejściu do życia, stanie przed koniecznością odnalezienia własnej ścieżki w życiu. Jej decyzja o poszukiwaniu pracy, a następnie zmaganie z wyzwaniami nowego zatrudnienia u polskiego fryzjera, pokazują jej determinację w dążeniu do samodzielności. Nieoczekiwane interwencje Pauliny wprowadzą dodatkowy chaos w jej już skomplikowane życie. Tymczasem Grażyna, zatroskana matka Michaliny, próbuje znaleźć równowagę między wsparciem a dyscyplinowaniem córki. Jej interwencje, pełne troski i zmartwień o przyszłość Michaliny, ukazują głębię matczynej miłości i obaw. Rozmowy Grażyny z Michaliną, choć czasami trudne, są świadectwem ich silnej więzi i wspólnego poszukiwania rozwiązania życiowych wyzwań. Natomiast Hubson zmaga się z własnymi dylematami, próbując pogodzić ambicje zawodowe z osobistymi relacjami. Jego przygody, pełne humoru i nieoczekiwanych zwrotów akcji, przedstawiają trudności młodego człowieka w świecie pełnym oczekiwań i presji. Zarówno perypetie Michaliny, próbującej znaleźć własne miejsce w świecie, jak i Hubsona, z jego nieustannymi problemami prywatnymi i zawodowymi, splatają się, tworząc fascynującą historię o dorastaniu, odpowiedzialności i poszukiwaniu własnej tożsamości.

"Pamiętniki z wakacji": Odcinek 103. Emisja w Czwórce – niedziela. 7 kwietnia, godz. 21:00

Michalina, córka Grażyny, stanie przed nowym życiowym wyzwaniem, które może odmienić jej los. Zmaga się z ciężarem decyzji, której musi dokonać, szuka wsparcia u swojej matki i przyjaciółki Pauliny, lecz każda z nich ma dla niej inne rady. Tymczasem Paulina ma własne problemy, które zmuszają ją do przemyśleń nad swoimi życiowymi wyborami. Grażyna, próbując utrzymać rodzinę w harmonii, staje przed nieoczekiwanym wyzwaniem, które przetestuje granice jej cierpliwości i zrozumienia. Jej determinacja w ochronie bliskich i dążeniu do rozwiązania rodzinnych sporów staje się kluczowa w najtrudniejszych momentach. Natomiast Hubson znajduje się na życiowym zakręcie, gdzie jego marzenia i ambicje są wystawione na próbę. Nieoczekiwane spotkanie daje mu szansę na nowy początek, lecz czy jest gotów zapłacić za to cenę? Jego relacja z Elizą przechodzi przez kolejną próbę, która może definitywnie zaważyć na ich przyszłości.

Czytaj więcej: "Taniec z Gwiazdami": Odpowiada na ostrą krytykę. "Totalny ignorant"

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Pamiętniki z wakacji | Dagmara Kaźmierska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy