Czas honoru

Ocena
serialu
8,1
Bardzo dobry
Ocen: 952
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Zakościelny znów jest zakochany!

Maciej Zakościelny, czyli Bronek Wojciechowski z "Czasu honoru", długo leczył rany po rozstaniu z Izą Miko. Jego znajomi twierdzą, że szukał idealnej miłości i dziewczyny, której mógłby bezgranicznie zaufać. I stało się! Miejsce w sercu przystojnego aktora od pewnego czasu znów jest zajęte.

W środę Maciek po raz pierwszy oficjalnie pokazał światu swą nową miłość, śliczną modelkę Dianę Tadjuideen-Pakulską.

Reklama

- Żyje się po to, aby być szczęśliwym - powiedział kiedyś w wywiadzie Maciej Zakościelny, a pytany, co to znaczy być szczęśliwym, stwierdził:

- Niektórym może się to wydać głupie, ale dla mnie prawdziwym szczęściem jest szczęście w miłości.

Pierwszą wielką miłością Zakościelnego była Gosia. Maciek gotowy był dla niej poświęcić naprawdę wszystko. Ich związek nie przetrwał jednak zbyt długo.

Kolejną dziewczyną aktora została Kasia Grabowska. Byli razem dwa lata i bardzo poważnie myśleli o ślubie. Kiedy wydawało się, że Maciek znalazł wreszcie tę jedyną, w jego życiu pojawiła się Iza Miko.

- Miłość to miłość, czary-mary i człowiek fruwa, a świat jest piękny - mówił wtedy.

Iza Miko na ponad dwa lata stała się tą, która dawała szczęście przystojnemu aktorowi.

Plotkowano nawet, że Maciek gotowy jest dla niej porzucić karierę i wyjechać do Stanów Zjednoczonych, gdzie od lat mieszka Iza.

Wieść o tym, że zerwali ze sobą, lotem błyskawicy obiegła stołeczne salony. Wszyscy zastanawiali się, dlaczego ich miłość się skończyła. Oni sami postanowili nigdy nie komentować tego faktu.

Po rozstaniu z Izą Maciej długo szukał idealnej partnerki, kobiety, która mogłaby zająć miejsce u jego boku na dłużej. Aktora nie interesują bowiem krótkotrwałe miłostki.

Być może okaże się to wreszcie realne, bo ze śliczną modelką, Dianą Tadjuideen-Pakulską, Zakościelny spotyka się już prawie od roku i wszystko wskazuje na to, że jest w niej do szaleństwa zakochany. W środę po raz pierwszy Diana towarzyszyła Maciejowi na oficjalnej imprezie.

Podoba wam się nowa dziewczyna Maćka?

Dowiedz się więcej na temat: Czas honoru | Maciej Zakościelny | Diana Tadjuideen-Pakulska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje