Reklama

Czas honoru

Ocena
serialu
8,2
Bardzo dobry
Ocen: 1019
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Gabrysia Mazurek jako Katia w VI serii "Czasu Honoru".

Gabrysia Mazurek, znana widzon z serialu "JULIA" 5.07.2013. r. rozpoczęła pracę na planie zdjęciowym VI serii popularnego i lubianego seriali "Czas Honoru". Gabrysia wciela się w rolę dziewczynki o imieniu Katia.

Reklama

Rola Katii to dla Gabrysi kolejna okazja by pokazać swój kunszt i talent aktorski. Gabrysia poprzez serialową Katię pokaże szeroki wachlarze emocji, od niewinności poprzez radość, smutek aż do lęku i strachu.

Gabrysia Mazurek, mimo młodego wieku (zaledwie 9 lat) ma już na swoim koncie kilka ról.

Zadebiutowała rolą w filmie Marcina Głowackiego „MÓJ BIEGUN”, gdzie zagrała siostrę głównego bohatera – Dorotkę. W serialu "JULIA" wcieliła się w rolę Natalii Chmielewskiej (siostra głównej bohaterki granej przej Julię Rostowską). W filmie krótkometrażowym (30. Studia Munka) "CZĘSTOTLIWOŚĆ DRGAŃ" w reż. Arka Biedrzyckiego wcieliła się w rolę Heli.

Gabrysia to niezwykle komumikatywna i radosna dziewczynka. Z wyglądu aniołek ale za skórą nosi również diabełka. Jej mama do dziś wspomina, jak to przez prawie 2 godziny szukała Gabrysi po całym domu a Gabrysi nazwyczajniej w świecie schowała się w bębnie pralki do prania i słowem nie pisnęła na wołania mamy. 

Gabrysia jest bardzo komunikatywna. Błyskawicznie wciela w życie uwagi i zalecenia reżysera. Praca z Gabrysią na planie należy do łatwych i przyjemnych. Reżyserzy "Czasu Honoru" jak i wszyscy aktorzy z którymi Gabrysia odgrywa sceny są zachwyceni jej profesjonalizmem i bystrością dzięki którym z marszu wciela w życie uwago reżyserów.


Gabrysia Mazurek - zdjęcie z planu zdjęciowego VI serii serialu "Czas Honoru".


Gabrysia Mazurek - zdjęcie z planu filmu "Częstotliwość drgań" w reż. Arka Biedrzyckiego. Foto zrobiła Sylwia Domin.

Osoba do kontaku:

Klaudia Stefańska 

Zapraszam na Promuję bo lubię na FB: Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje