Czas honoru

Ocena
serialu
8,1
Bardzo dobry
Ocen: 943
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Czas honoru": Olga Bołądź i Mikołaj Roznerski są parą?

Wszystko wskazuje na to, że Olga Bołądź, czyli Celina Dłużewska z "Czasu honoru", i Mikołaj Roznerski, czyli Marcin Chodakowski z "M jak miłość", są parą! Fotoreporter jednego z popularnych tygodników sfotografował ich podczas romantycznego spaceru po warszawskim Placu Zbawiciela.

Jak donosi najnowsze "Życie na Gorąco", Olgę Bołądź i Mikołaja Roznerskiego łączy od niedawna znacznie więcej niż tylko zwykła znajomość. Podobno od czasu, gdy razem z całą obsadą spektaklu "Chopin musi umrzeć", w którym oboje grają, pojechali do Londynu, są nierozłączni...

Reklama

Bardzo jednak dbają o to, by chronić swój związek przed wścibskimi, nie afiszują się ze swą miłością, nie zamierzają pozować na imprezach do wspólnych zdjęć.

Mikołaj Roznerski jeszcze kilka miesięcy temu związany był z aktorką Martą Juras, którą lada moment oglądać będziemy u jego boku w "M jak miłość". Mają kilkuletniego synka Antosia. Związek Mikołaja i Marty uchodził za bardzo udany, a młody aktor często mówił w wywiadach, że nie wyobraża sobie wręcz życia z dala od ukochanej i synka.

Olga Bołądź nigdy nie opowiadała publicznie o mężczyznach, z którymi była związana. Do dziś nie zdradziła, kim jest ojciec jej 9-miesięcznego syna! Znajomi aktorki twierdzą, że bardzo przeżywała każdą swoją sercową porażkę i marzyła, by spotkać wreszcie mężczyznę, u boku którego będzie mogła ułożyć sobie życie.

Według "Życia na Gorąco" mężczyzną tym może okazać się Mikołaj Roznerski. Z opublikowanych w tygodniku zdjęć wyraźnie wynika, że Olga i Mikołaj świetnie się czują w swoim towarzystwie, nie szczędzą sobie czułości i wyglądają na bardzo szczęśliwych. Czas pokaże, czy uczucie, jakie ich połączyło, przetrwa próbę czasu...

Dowiedz się więcej na temat: Czas honoru | Mikołaj Roznerski | Olga Bołądź | M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje