Reklama

Czas honoru

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 1140
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Czas honoru 6": Na zgliszczach zburzonej Warszawy

Po tragicznej śmierci Janka (Antoni Pawlicki) drogi towarzyszy broni rozejdą się. Na szczęście nie na długo.

Bronek (Maciej Zakościelny) i Wanda (Magdalena Różczka) zamieszkają w Londynie, ale nie będą się dobrze czuć na emigracji. W jednym z barów Bronek zobaczy Karkowskiego (Bartek Kasprzykowski), konfidenta gestapo i wróci za nim do Polski.  

Reklama

Michał (Jakub Wesołowski) i Celina (Olga Bołądź) zamieszkają w Monachium, ale szybko powrócą do kraju. Jedynie Władek (Jan Wieczorkowski) zostanie w Polsce, gdzie przejmie dowództwo nad leśnym oddziałem partyzantów. Ale po niepowodzeniach na emigracji, współtowarzysze szybko do niego wrócą, by wspólnie wprowadzać porządek w powojennej Polsce.  

Nie dołączy do nich "Ruda" (Karolina Gorczyca), która zostanie aresztowana. Lena (Agnieszka Więdłocha), która samotnie będzie wychowywać synka, znów zacznie działać w konspiracji. Niespodziewanie, ktoś bardzo bliski namiesza w życiu prywatnym Ady Lewińskiej (Magdalena Cielecka).  

Czy naszym bohaterom uda się w końcu zacząć normalnie żyć? Przekonamy się już jesienią. 

Nowe twarze

Eryk Lubos: Niezapomniany "Zbój" z "Misji Afganistan" tym razem zagra pułkownika radzieckich służb specjalnych. To główny pomysłodawca akcji przeciwko polskiemu ruchowi oporu. Przełożony Ady Lewińskiej.  

Joanna Osyda: Wcieli się w Tolę, byłą więźniarkę Majdanka. Będzie pracować w barze Heleny (Ewa Wencel). To bardzo zagubiona dziewczyna, nie potrafiąca odnaleźć się w nowej, powojennej rzeczywistości.  

Tomasz Stockinger: Zobaczymy go w roli ministra, który będzie reprezentował rząd na emigracji w Londynie. Sawicki to urzędnik zajmujący się sprawami społecznymi. Bliski współpracownik Bronka.  

Sonia Bohosiewicz: Emilia, żona Woźniaka (Mariusz Kiljan), okaże się bezwzględną, wyrachowaną i bardzo okrutną kobietą. Nie cofnie się nawet przed współpracą z niebezpiecznym konfidentem gestapo.

Świat Seriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje