Cień i kość Shadow and Bone
Ocena
serialu
7,1
Dobry
Ocen: 12
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Cień i kość": Obsada hitu Netfliksa w ogniu pytań! Zaskakujące odpowiedzi

"Serial "Cień i kość", który jest oparty na bestsellerowych powieściach z serii "Grisza" autorstwa Leigh Bardugo, powraca z drugim sezonem pełnym nowych przyjaźni i nowych miłości, jeszcze większych bitew i pasjonujących przygód". Przed premierą, zaplanowaną na 16 marca, obsada znalazła się w ogniu pytań! Ich odpowiedzi zaskoczą niejednego fana.

"Cień i kość": Obsada odpowiada na pytania fanów

Na oficjalnym profilu serialu na Instagramie pojawiło się wideo, w którym obsada serialu wzięła udział w krótkiej sesji pytań i odpowiedzi. Jednak nie był to klasyczny zestaw pytań. Tym razem aktorów i aktorki zapytano o.. slang fanów. Czy wiedzą co oznacza "Darklina", "Kazzle Dazzle" i wiele, wiele innych?

A jeżeli chcecie zobaczyć, jak obsada oceniła teorie fanów, to koniecznie musicie zobaczyć poniższy materiał.

"Cień i kość": Fabuła drugiego sezonu

"W drugim sezonie "Cienia i kości" Alina Starkov musi uciekać. Dla jednych jest światłem nadziei, a dla innych — podejrzaną zdrajczynią. Ona ma jednak jasny cel — zniszczyć Fałdę Cienia i ocalić Ravkę przed zniszczeniem. Tymczasem jednak Kirigan powraca, aby dokończyć swoje dzieło. Generał, wspierany przez siejącą postrach armię nowych potworów, których — jak się wydaje — nie da się pokonać, i przerażających griszów z nowego zaciągu, jest bardziej niebezpieczny niż kiedykolwiek. Aby z nim wygrać, Alina i Mal zbierają nowych, potężnych sojuszników i wyruszają w transkontynentalną podróż, aby odnaleźć dwa mityczne stworzenia, które spotęgują jej moce" - głosi oficjalny opis drugiej serii "Cień i kość".

Zobacz też:

Reklama

"The Last of Us": Zdjęcia do 2. sezonu ruszą w tym roku? Pedro Pascal się wygadał

"Nocny recepcjonista": Serial powróci z drugim sezonem? Plotki głoszą o udziale Hiddlestona

"The Mandalorian": Wystartował trzeci sezon serialu Disney+! Wraca Grogu

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Cień i kość | Netflix: Seriale
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama