Chyłka Zaginięcie/ Kasacja/ Rewizja/ Inwigilacja/ Oskarżenie
Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 722
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Remigiusz Mróz: Kpiono z niego, a on zarobił miliony! Dziś jego powieści są serialowymi hitami TVN

Remigiusz Mróz jest jednym z najpopularniejszych polskich pisarzy kryminałów. Cykl o przygodach mecenas Joanny Chyłki liczy już 14 tomów, a każda nowa odsłona przynosi mu kolejne rzesze fanów.

Choć Remigiusz Mróz spotkał się z krytyką swoich książek i niewybrednymi, kpiącymi komentarzami w trakcie swojej pisarskiej kariery, to osiągnął niesamowity sukces - jego powieści zostały zekranizowane i cieszą się ogromną popularnością, a on sam został milionerem.

Wystarczy wymienić choćby "Chyłkę", produkcję emitowaną na antenie TVN oraz player.pl a także nowy serial zatytułowany "Behawiorysta".

Nowa odsłona przygód Chyłki

Mecenas Chyłka dochodzi do siebie po brutalnym ataku. Obowiązki jednak nie dają o sobie zapomnieć. Ksiądz Mieleszko dzwoni do prawniczki, by namówić ją do przyjęcia sprawy, która wydaje się być rozwiązana już od wielu lat. Tesarewicz, działacz opozycji, odsiaduje wyrok za brutalne morderstwo czwórki dzieci. Mieleszko twierdzi, że mężczyzna jest niewinny i namawia Chyłkę, by pomogła wyciągnąć go z więzienia. Czy uda się wznowić śledztwo i znaleźć nowe dowody?

Reklama

Zobacz też: "Behawiorysta": Nowy serial z Robertem Więckiewiczem


"Chyłka - Oskarżenie": Obsada

"Chyłka - Oskarżenie" składać się będzie z 6 odcinków. W obsadzie ponownie znaleźli się Magdalena Cielecka (Joanna Chyłka), Filip Pławiak (Kordian "Zordon" Oryński), Jakub Gierszał (Piotr Langer junior), Piotr Żurawski ("Kormak"), Ireneusz Czop (Szczerbiński), Szymon Bobrowski (Artur Żelazny), Jacek Koman (Harry McVay), Szymon Piotr Warszawski (Paderborn), Cezary Pazura (Feliks), Marcin Bosak (Rejchert), Olgierd Łukaszewicz (Siwowłosy), Artur Żmijewski (Piotr Langer senior). W piątym sezonie dołączą do nich między innymi: Jan Englert, Adam Ferency, Ewa Wencel, Małgorzata Potocka, Witold Dębicki, Paweł Kos, Jacek Mikołajczak, Maja Pankiewicz.

Zobacz też: "Chyłka - Oskarżenie": Ruszyły zdjęcie do finałowego sezonu

O czym opowie serial "Behawiorysta"?

"Zamachowiec zajmuje przedszkole, grożąc że zabije wychowawców i dzieci. Policja jest bezsilna, a mężczyzna nie przedstawia żadnych żądań. Nikt nie wie, dlaczego wziął zakładników, ani co zamierza osiągnąć.

Sytuację komplikuje fakt, że transmisja na żywo z przedszkola pojawia się w internecie. Służby w akcie desperacji proszą o pomoc Gerarda Edlinga, byłego prokuratora, który został dyscyplinarnie wydalony ze służby. Edling jest specjalistą od kinezyki, działu nauki zajmującego się badaniem komunikacji niewerbalnej. Znany nie tylko z ekscentryzmu, ale także z tego, że potrafi rozwiązać każdą sprawę. A przynajmniej dotychczas tak było... Rozpoczyna się gra między ścigającym a ściganym, w której tak naprawdę nie wiadomo, kto jest kim" - czytamy w oficjalnym opisie książki Mroza.

"Behawiorysta": Obsada

Obok Roberta Więckiewicza w serialu pojawią się także Krystian Pesta, Katarzyna Dąbrowska, Anna Mrozowska, Magdalena Czerwińska, Mirosław Haniszewski, Rafał Zawierucha, Marysia Sobocińska, Anna Próchniak i Ewa Kolasińska.

Zobacz też: Magdalena Cielecka: Czekam na role nieoczywiste

Remigiusz Mróz: Zdjęcie na planie "Chyłki" i komentarze internautów

Remigiusz Mróz pojawił się ostatnio na planie ostatniej odsłony "Chyłki". Pod zdjęciem z obsadą, którym pochwalił się na Instagramie, zamieścił zabawny wpis nawiązujący do grupy youtuberów znanych jako Ekipa Fritza i skandali, jakie wywołała ta grupa. Później odpowiadał na  komentarz fanów, którzy z sympatią odnieśli się do wpisu pisarza.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Cielecka | Remigiusz Mróz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama