Reklama

Grey's Anatomy

Chirurdzy

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 876
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Szokujący ratunek

Kiedy wydaje się, że szpital Seattle Grace skazany jest na zamknięcie, grupa chirurgów dwoi się i troi, by go uratować. Nieoczekiwanie z pomocą przyjdzie matka Jacksona, ale postawi jeden warunek...


Reklama

Lekarze, którzy wygrali proces o odszkodowanie, planują wykupić szpital. Potrzebują więcej pieniędzy. O trudnej sytuacji Seattle Grace dowie się Catherine Avery (Debbie Allen) i postanowi interweniować.

Zwoła spotkanie z chirurgami i oznajmi, że jej fundacja zgodzi się na inwestycję pod warunkiem, że będzie nim zarządzał jej syn! Wszyscy będą w szoku.

- Daj mamie buziaka. Właśnie kupiłam ci szpital - powie Catherine zdezorientowanemu Jacksonowi (Jesse Williams).

Mała wojenka?

Kiedy Avery ochłonie, spróbuje dogadać się z kolegami. Początki będą trudne, bo fundacja chciałaby wyrzucić Owena i wstrzymać się z otwarciem izby przyjęć.

- Spadną na niego nowe obowiązki i ogromna odpowiedzialność. Będzie wściekły na matkę, ale opanuje się, bo ona wierzy, że sobie poradzi. Postanowi zaskarbić sobie szacunek kolegów - zdradza Jesse.

Zaś Patrick Dempsey dodaje: - Będziemy kwestionować jego zdolności menedżerskie, bo jest niedojrzały i awansował dzięki matce.


nex

Świat Seriali

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Chirurdzy | seriale | Patric Dempsey | Jesse Williams | Debbie Allen

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje