Grey's Anatomy

Chirurdzy

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 939
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Premierowy marzec

Na wiosnę w rodzimej telewizji zobaczymy światowe nowości! "Chirurdzy", "Prywatna praktyka" oraz "Mad Meni" przybywają do FOX Life z najnowszymi sezonami!

"Chirurdzy" sezon 7

Lekarze ze szpitala Seattle Grace codziennie stają przed decyzjami, które mogą zaważyć na życiu innych. Wspólnie odkrywają, że nic nie jest jednoznaczne i ani medycyna ani związki nie mogą być definiowane wyłącznie w kategoriach czerni i bieli.

Po niezapomnianym i wstrząsającym zakończeniu poprzedniego sezonu bohaterowie Seattle Grace wracają w siódmym sezonie z kolejnymi niezwykłymi historiami z ich życia i przypadkami medycznymi. W pierwszym odcinku widzowie zobaczą, jak personel szpitala próbuje sobie poradzić z psychiczną i emocjonalną traumą po śmiertelnych wydarzeniach, jakich sprawcą był mściwy zabójca. Dla niektórych otrząśniecie się z tego koszmaru i pójście do przodu będzie cięższe niż dla innych. Każdy będzie przeżywał żałobę na własny sposób.

Reklama

Czego możemy się spodziewać? Po rekonwalescencji jaką przeszedł po otarciu się o śmierć po ranach postrzałowych, Derek Shepherd (Patrick Dempsey) wraca do szpitala. Jest witany oklaskami przez wszystkich współpracowników. Niespodziewanie jednak po przemówieniu, w którym mówi jak wspaniale być wśród nich z powrotem, składa rezygnację. Wygląda na to, że Richard Webber (James Pickens Jr), który podczas nieobecności Dereka pełnił tymczasowo funkcję szefa szpitala, wraca na swoją starą pozycję na pełen etat.

Tymczasem Meredith (Ellen Pompeo) nadal utrzymuje w tajemnicy przed Derekiem, że była w ciąży i poroniła. Ta tajemnica nie pozwala jej pójść do przodu. Nie pomaga jej też fakt, że jeszcze nie otrzymała pozwolenia na wykonywanie operacji.

Po zakończeniu miłosnego trójkąta Teddy (Kim Raver) nie marnuje czasu i zbliża się z nowym pracownikiem urazówki, dr Andrew Perkinsem (James Tupper), podczas gdy Cristina (Sandra Oh) i Owen (Kevin McKidd) decydują się przenieść swój związek na kolejny poziom.

W tym sezonie widzowie zobaczą również specjalny muzyczny odcinek, który będzie skupiony wokół Callie (Sara Ramirez - laureatka nagrody Tony), która zaśpiewa 3 utwory z Owenem Huntem (Kevinem McKiddem). Powróci też Addison, co zaowocuje kolejnym crossoverem z "Prywatną Praktyką".

Emisja w środy o godz. 21.00

Start: 9 marca

"Prywatna praktyka" sezon 4

Znana z "Grey's Anatomy: Chirurdzy" Dr. Addison Montgomery (Kate Walsh) przenosi się do Oceanside Wellness Center w Kalifornii, by tam kontynuować swoją praktykę lekarską.

Po osiedleniu się na dobre w Los Angeles, w otoczeniu przyjaciół z kliniki, doktor Addison Montgomery ma szansę w końcu znaleźć prawdziwą miłość u boku kolegi lekarza i wieloletniego przyjaciela - Sama Bennetta. Jednak odkąd zaczęło się między nimi układać przyjaciele poddają w wątpliwość czy ten związek ma szansę ze względu na obecność byłej partnerki Sama i jednocześnie najlepszej przyjaciółki Addison - Naomi.

Współzałożyciele Oceanside Wellness Naomi i Sam, prawie stracili córkę Mayę, w wypadku samochodowym, w którym zginął pracownik kliniki - Dell. Tylko dzięki talentowi chirurgicznemu Addison udało się uratować Mayę i jej nowonarodzone dziecko. Po wypadku, Naomi koncentruje swoją uwagę na Mayi i wnuku oraz na potencjalnym połączeniu Pacific Wellcare, gdzie aktualnie pracuje, z Oceanside Wellness.

Początkowo rezygnując z opieki nad dzieckiem na rzecz Peta po trwałym, niemal śmiertelnym urazie, Violet powróciła wzmocniona psychicznie i pewna swojej roli jako matki. Po ostrej walce o opiekę w sądzie, Pete i Violet wyszli z tego dramatu nie tylko gotowi do wspólnej opieki nad dzieckiem ale także aby być ze sobą. Wkrótce po tym postanawiają się pobrać

i rozpocząć nowe życie razem.

W końcu, po licznych perturbacjach, rozstaniach i powrotach Charlotte i Cooper zaręczają się ale podróż do ołtarza może nie być łatwa. Najnowszy nabytek dr Amelia Shepperd jest utalentowanym chirurgiem, podobnie jak jej brat ze Seattle, Derek, ale Amelia musi odnaleźć swoje miejsce w tej zwartej grupie chirurgów.

Lekarze z Oceanside Wellness i Pacyfik Wellcare pracują z najtrudniejszymi przypadkami medycznymi, mają też do czynienia z pacjentami, których potrzeby medyczne często stawiają ich przed poważnymi moralnymi i etycznymi dylematami. Choć mogą się nie zgadzać ze sobą w pracy, i mieć problemy w życiu osobistym to pod koniec dnia są najlepszymi przyjaciółmi, zawsze gotowi by być dla siebie.

Emisja we wtorki o godz. 22.00

Start: 8 marca

"Mad Man" sezon 4

Uhonorowany licznymi nagrodami, kultowy Mad Men powraca na FOX Life z czwartym sezonem. Serial do tej pory zdobył 4 Złote Globy i 8 Emmy oraz kilkadziesiąt innych nagród filmowych.

"Mad Men" to kontrowersyjny dramat o tym, jak umiejętnie sprzedaje się kłamstwo. Akcja serialu toczy się w Nowym Jorku w latach 60-tych ubiegłego wieku.

Opowiada o życiu bezlitośnie konkurujących ze sobą pracowników agencji reklamowej na Madison Avenue. Jego bohaterowie żyją w świecie zdominowanym przez manipulację i walkę o władzę, w którym bezwzględne dążenie do wypromowania produktów staje się formą sztuki. Zaabsorbowani, nie zauważają nawet, kiedy ich własne życia także stają się towarem na sprzedaż. Serial przedstawia również zmiany obyczajów amerykańskiego społeczeństwa, a w szczególności rosnącą rolę kobiet w świecie dotychczas zarezerwowanym tylko dla mężczyzn.

W nowym sezonie "Mad Men" roi się od możliwości. Zeszły sezon zaskoczył widzów finałowym odcinkiem, kiedy życie zawodowe i osobiste Dona niespodziewania runęło. W tym sezonie widzowie zobaczą jak dalej potoczy się jego życie, a Donald Draper i pozostali bohaterowie dalej będą zachwycać, swoimi zmaganiami w nowych, niepewnych realiach.

W czwartym sezonie pracownicy agencji Sterling Cooper Draper Pryce z całych sił walczą o utrzymanie się na rynku, czego nie ułatwia im utrata głównego klienta agencji Lucky Strike. W tym sezonie widzowie poznają również nowe oblicze Dona Drapera, który stanie się bardziej ludzki, nie będzie już tym samym lekkoduchem, egoistą i podrywaczem, co nie oznacza, że kobiety znikną z jego życia.

Emisja: czwartki o godz. 21:00

Start: 3 marca

Dowiedz się więcej na temat: Chirurdzy | Prywatna praktyka | Mad Men | spoiler

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy