Chirurdzy Grey's Anatomy

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 949
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Chirurdzy": To już koniec serialu? Ellen Pompeo zabiera głos

Czy "Chirurdzy" zakończą się na 18. sezonie? Zdaniem Ellen Pompeo, czyli serialowej Meredith Grey, serial powinien zmierzać już ku końcowi. Aktorka stara się przekonać do swojego zdania inne osoby z produkcji.

"Chirurdzy": To już koniec serialu?

W rozmowie z serwisem Insider zdradziła, że próbuje przekonać innych, że po tylu sezonach serial należy zakończyć.

"Wydaje mi się, że jestem strasznie naiwna.  Mam wraże nie, że jestem strasznie naiwna, ponieważ pytam, jaką historię będziemy dalej opowiadać. Wszyscy sprawiają wrażenie, że ich to o nie obchodzi.  Serial i tak zarobi miliony" - dodała.

Aktorka gra na planie "Chirurgów" już ponad 16 lat. Ostatnio coraz bardziej skupią się na rozwoju i promocji swojej firmy Betr Remedies oraz innych projektach. W ciągu ostatnich kilku lat z serialem pożegnało się wielu aktorów z oryginalnej obsady. Czy to oznacza, że obecnie emitowany 18. sezon będzie ostatnim?

Reklama

"Chirirudzy": Co w nowych odcinkach?

18. sezon to przełomowy moment zmian. I będzie to coś więcej niż tylko porzucenie maseczek i protokołów COVID-19 - sale operacyjne w szpitalu Gray Sloan tętnią życiem! Nikt nie przeżywa załamań psychicznych i nie zostaje na ławce w szatni.

W serialu występują: Ellen Pompeo jako Meredith Grey, Chandra Wilson jako Miranda Bailey, James Pickens Jr. - serialowy Richard Webber, Kevin McKidd - Owen Hunt, Kim Raver wcielająca się w postać Teddy Altman, Camilla Luddington jako Dr. Jo, Caterina Scorsone grająca Amelie Shepherd, Kelly McCreary - Maggie Pierce oraz Scott Speedman jako Nick Marsch.

Chirurdzy", sezon 18. Kiedy o gdzie oglądać?

Nowe odcinki 18. sezonu można oglądać w środy na kanale FOX o 21:05.

Zobacz też:

"Big Sky": Znamy datę premiery 2. sezonu

"Szpital New Amsterdam": Naprawa świata krok po kroku [recenzja]

"Obcy": Ridley Scott nie widzi sensu robienia serialu

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Ellen Pompeo | FOX: Seriale | Chirurdzy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy