Chirurdzy Grey's Anatomy
Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 976
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Chirurdzy: Patrick Dempsey przyczynił się do zwolnienia Isaiaha Washingtona

Kilka dni temu na rynku wydawniczym zadebiutowała książka „How to Save a Life: The Inside Story Of Grey’s Anatomy” poświęcona kulisom powstania serialu „Chirurdzy”. Jeden z poruszonych w publikacji wątków dotyczy głośnego odejścia Isaiah Washingtona, wcielającego się w dr Prestona Burke’a. Okazuje się, że aktor, który odszedł z produkcji w cieniu skandalu, został sprowokowany przez kolegę z planu. Po tym, jak skrytykował on lekceważące podejście do pracy Patricka Dempseya, wdał się z nim w bójkę.

"Chirurdzy": "How to Save a Life: The Inside Story Of Grey’s Anatomy"

"Chirurdzy" to jeden z najpopularniejszych amerykańskich seriali ostatnich lat. Produkcja ukazująca realia pracy chirurgów w jednym ze szpitali w Seattle, doczekała się ogromnej widowni i kilku prestiżowych nagród. W pierwszych sezonach serii jedną z głównych ról zagrał Isaiah Washington, który sportretował na ekranie charyzmatycznego dr Prestona Burke’a. Aktor został jednak zmuszony do odejścia z serialu po tym, jak ujawniono jego homofobiczny komentarz pod adresem innego członka obsady, T.R. Knighta. Okazuje się, że udział w tym miał Patrick Dempsey, odtwórca roli dr Dereka Shepherda. Takich wniosków dostarcza lektura książki "How to Save a Life: The Inside Story Of Grey’s Anatomy", która ukazuje ów serial od kulis.

Reklama

Członkowie ekipy telewizyjnej ujawnili szczegóły na temat incydentu, który doprowadził do usunięcia Washingtona z produkcji. Aktorzy mieli być zirytowani zachowaniem Dempseya, który, jak ujawnił niedawno serwis "The Hollywood Reporter", "terroryzował wszystkich na planie", wykorzystując swoją wysoką pozycję. Zajście będące wynikiem eskalacji konfliktu, obserwował z boku scenarzysta Harry Werksman.

Patrick Dempsey doprowadził do bójki?

I dodaje, że Washington natychmiast pożałował swoich słów.

Washington, którego wypowiedź pojawia się w książce, przyznał, że jego zachowanie posłużyło jako antywzorzec.

Zdaniem Dempseya, incydent ten miał pozytywne skutki.

Wypowiadający się na kartach książki współpracownicy Washingtona przyznali zgodnie, że pomijając ów feralny incydent, zachowywał się on na planie w sposób bardzo profesjonalny.

Zobacz więcej:

"Szpital New Amsterdam": Sezon trzeci po raz pierwszy na antenie polskiej TV

"Przyjaciele": Courtney Cox wspomina premierę serialu!

PAP life
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama